Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan anyukáról, (jelenleg kismama is) aki sportol, csinos, mindig ápolt, körme, haja és sminkje tökéletes, vidám, mosolygós?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó neki.

Amellett hogy igényes önmagára, valószínűleg van elég ideje és pénze mindezekre.


Vidámság, mosoly? Nem ezeken múlik, de ez is közrejátszik. Egy új frizurával bizonyára én is jobb kedvű lennék, mint most.

2011. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon ügyesen tud szervezni. Én elismerem az ilyen anyukákat, és sokszor irigylem is őket. Büszke lehet rá, hogy nem hanyagolja el magát. Én is próbálok odafigyelni magamra, de vannak olyanok akik tényleg a toppon vannak. Ahogy mondtam őket irigylem.
2011. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag jól áll és van segítsége!!
2011. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés :-) Nekem a babás-mamás szakkönyvek jutnak róla eszembe, ott lehet ilyen képeket látni :-) A párom múltkor egy kismama ismerősünknek mondta, hogy ilyenekre ne költsön, mert felesleges. Egy pici baba (mint a miénk), aki hasfájós, sokat sír, nem alszik éjszaka, állandóan cicin lenne, hajatmosni nincs idő, nemhogy műkörmöshöz járni, vagy kozmetikushoz... Én is azt mondom, jó nekik, akik ilyenek. Nálunk, ha megérkezik a segítség (párom-anyukám), akkor gyorsan kitakarítok, beindítok egy mosást, kivasalok, lezuhanyozok, ja és ha alszik a Picúr, megnézem a leveleimet:-))) Minden jót Nektek!
2011. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt mintha rólam mintázták volna :)

Tény, hogy anyagilag nem állunk rosszul, de segítségem nincs, csak a férjem. Kislányom 3 éves lesz, és minden iránt élénken érdeklődik, mindenhova magammal viszem (konditerem, fodrász...), és élvezi :)

Van egy nagyszerű férjem, a házasságom rendben, van egy (hamarosan kettő) egészséges gyerekem, megélhetési gondjaim nincsenek, alapítványt vezetek. Miért ne mosolyogjak mindig?


[Egyébként Svájcban élek. Itt nem találsz slampos kismamát.]


Üdv, 27/N

2011. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen szeretnék lenni.
2011. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából magamról írtam, de eszembe sem jutna "kérkedni" azzal, hogy hogy nézek ki, (hiszen kinek a pap, kinek a papné) csak a minap visszahallottam, hogy kibeszélt pár anyuka. Azt mondogatták, hogy biztosan lepasszolom a gyereket, meg nem törődök vele igazán. Nem is tudnak rólam semmit...

A helyzet, hogy a férjemen kívül semmi segítségem nincs. Ő is reggel 7-kor elmegy, és 6-ra ér haza. Igaz, nekem már nem hasfájós kisbabám van, hanem egy eleven 2 éves kisfiam, és most pocakos vagyok. Pénzünk, azt hiszem átlagosan van, viszont jó sok hitel társul hozzá havonta. Kismamaruháimat turkálóból szerzem, viszont igényes, egyedi darabokat választok. Lehet, hogy 5 alkalomból csak egy annyira sikeres, hogy találok egy jó felsőt. A házimunkát (főzést is)Kisfiammal csinálom, esténként vele tornázok, nem eljárok...Délután, mikor alszik 1 órát, mint most is, gyosran hajat mosok,beszárítom, megcsinálom a körmöm, és, ha utcára megyek, nálam alap a natur, szolid smink. Kedvező árú sminktermékeket használok, nem drágákat. Arckezelést is alvásidőben csinálok, a konyhából szerzett alapanyagokból...A hajamat magam festem, és vágom fokozatosra(hosszú). Ezt miért nem lehet megcsinálni másnak is? Természetesen nem egészen pici babásokra gondolok, őket megértem. Nekem a szépségápolásra elég 1 óra. Az igaz, hogy tv-t viszont nem nézek. Akik pedig kibeszéltek, náluk örök téma a Barátok közt, és a Való Világ... Inkább magukra fordítanák azt az időt, és máris lehetnének csinosabb, szebb anyukák! Na, megyek, jelenésem van a fiacskámnál, mert felkelt. :)

2011. febr. 25. 17:11
 8/19 anonim ***** válasza:
A mosollyal nálam sincs gond, mert boldog vagyok, nincs okom keserűségre. Boldog házasságban élek, egészséges, gyönyörű 14 hós kisfiam van, egy második a pocakban, de semmiféle szépítkezésre nincs időm. HA zsíros a hajam megmosom, hetente egyszer kiszedem a szemöldököm kósza szálait, tiszta ruhában járok, de nagyjából ennyi.. HA elindulok a kisfiammal sétálni már az is óriási, ha mindkettőnkön minden szükséges ruha rajta van:)
2011. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek veled kérdező, a barátnőm is ilyen, bár az ő kisfia még kisebb, most lesz majd 1 éves, és nekem elhihetitek, csodálatos anya.
2011. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek és le a kalappal. Nekem fél éves a kislányom és remélem mire mondjuk másfél lesz én is visszatalálok régi önmagamhoz.
2011. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!