Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Téli cipő/csizma vásárlás...

Téli cipő/csizma vásárlás előtt kismamaként. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 hetes kismama vagyok, és téli cipő vásárlása előtt állok. A már most egyre nagyobb pocimtól kicsit nehézkes a félcipőmet is felhúznom. Ez persze csak nehezebb lesz, ha már az utolsó heteket fogjuk taposni. Mit ajánlotok, mire figyeljek oda a vásárláskor, hogy legalább ilyen téren kicsit megkönnyítsem a dolgomat? Segítség ugyanis az esetek többségében nem lesz kéznél a cipő/csizma lábamra varázsolásához.

Köszi!


2012. okt. 16. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy két számmal nagyobbat vegyél, mert általában vizesedik a láb. A rusztnel nekem óriási lett. A nyári labujjkozibe alig fertem bele. Legyen tepozaras, kényelmes, csuszasgatlos, minőségi. Boldog babavarast. Üdv egy 5 hős kislány anyukája.
2012. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tépőzárast-belebújóst.

Én nem vennék nagyobbat, mert nem mindenki vizesedik, sőt a kismamáknak csak kis részük vizesedik.

2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem kellett nagyobb cipőt vennem szerencsére, sőt a két gyermekem születése után, inkább összementek a lábaim.

Most 37-es cipőket hordok, és 38-as volt mindig a lábaim.

Annyi, hogy ha lehet nem magassarkút vegyél, vagy csak 1-2 centis legyen a sarka, ha nem szereted a lapos cipőket. Tépőzárasat vegyél és ne túl magas szárút.


Üdv egy Anyuka.

2012. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magas sarkút nem is akartam, max. pár cm-es sarokkal rendelkezőt. Tehát akkor a tépőzáras a nyerő, hát lehet nem lesz könnyű olyat találnom. Amúgy eddig egyáltalán nem vizesedett a lábam, szóval szerintem nem nagyon fogok nagyobb méretet venni.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2012. okt. 16. 18:38
 5/5 A kérdező kommentje:
A kíváncsiság kedvéért elmentem már egy helyen utánaérdeklődni ennek a tépőzáras verziónak. Azt mondta az eladó, hogy neki nem szokott lenni. Szerinte a téli hideg, nedves idő a tépőzárt kinyírja, és elég hamar feladja, nem zár már. Erről tud valaki valamit? Tényleg igaz, így van?
2012. okt. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!