Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes még most venni csizmát...

Érdemes még most venni csizmát, kabátot?

Figyelt kérdés
Elszakadt a kabátom bélése, meg már nem szeretem annyira, de azt hittem kibírja a mostani telet, (3éves) csizma ügyileg meg beleszerettem a térdig érőbe. Most február van. Érdemes most vásárolni, vagy felesleges, mert tavasz jön?
2012. febr. 12. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed, akkor még nyugodtan vásárolhatsz:)
2012. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy nem tudom megéri-e most erre költeni. Mert jövőre úgyis kell másik, de most legalább le vannak értékelve az idei áruk.
2012. febr. 12. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van is rá kereted és szükséges is, vedd meg!


Szerintem még nincs itt a tavasz (még legalább 1 hónap).

Le van értékelve, így ha tönkre megy sem fog annyira fájni, mintha teljes áron vetted volna.


Igaz, lehet, hogy a garancia le fog járni jövő ilyenkorra.


Én karácsony előtt vettem egy csizmát, így már van 2. DE megfogadtam, legközelebb csak leárazáskor veszek, mert utána láttam, hogy ami valójában tetszett, azt leárazták a felére. :(

2012. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A keretemet megelőzi az, hogy nagyon szeretném. De tuti, hogy azt fogom megvenni ami a legjobban éri meg:)
2012. febr. 12. 11:18
 5/5 anonim válasza:

Ha betegnek érzed magad,már zoknit se vegyél,100 oldalnál vastagabb könyvbe ne kezdjél bele.


SZÓVAL,AKARSZ CSIZMÁT VENNI?

2012. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!