Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dekorgumi vagy polisztirol...

Dekorgumi vagy polisztirol figurát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Nemtudom eldönteni hogy milyen anyagból vegyek gyerekszobába,falra tehető figurákat.

Lehet dekorgumiból, hungarocellből, polisztirolból választani. Annyi helyen nézegettem mára neten, mert árban is vannak jó kis eltérések,de mégsem tudom eldönteni,hogy melyik nézne jól ki a falon,sajnos élőben egyet sem láttam.

Szerintetek?

Véleményeket esetleg képeket,linkeket kérek!


2012. okt. 17. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én a dekorgumit választanám vagy ha lehet inkább a falmatricát.


a kik-ben találtam jó vastag müanyagra nyomtatott verziókat.

2012. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a dekorgumit mondanám. Szerintem a falmatricánál is jópofább. De ami a legjobb, akár magad is el tudod készíteni otthon. Én így tettem, nagyon jópofák lettek. Esetleg még egy tipp: fess a falra akril festékkel figurákat.
2012. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van mindkettő, dekorgumit ajánlom!
2012. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Festeni saját kezűleg sajnos nemtudok,nincsenek hozzáértő kezeim :(!

2012. okt. 17. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a dekorgumit mondanám...előnye a falmatricával szemben, hogy újra és újra feltehető a falra..csak kétoldali ragasztót kell venni hozzá
2012. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!