Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiakat...

Szerintetek a férfiakat tényleg nem zavarja a terhesség alatti/utáni túlsúly, vagy csak nem akarnak megbántani minket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom őszinte hozzám. 95kg-s voltam, mielőtt megismertem, 85-tel ismert meg, most 70 vagyok. A bőröm sajna szétment. Várandós még nem voltam. Nemsokára akarunk majd babát. Ő elfogad és szeret így, azt mondja, ez nem is kérdés. Simogatja, puszilgatja a hasam így is, hogy csíkos is, és sajnos nem is elég feszes. Ő amúgy sportosan sovány férfi, mégis szeret így is. Szerintem ha ismered a párod, tudod, hogy csak miattad mondja-e vagy azért, mert komoylan így gondolja. A saját példám azért írtam le, hogy lásd, tényleg van, akinek ez nem érdekes!
2012. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szeretett 85 kg-mal, meg 75-tel is. Csak nem szabad elhagyni magunkat. Én láttam már 2 gyerekes ducis anyukát, szépen, csinosan. Szerintem a férje nem tart neki otthon "hegyibeszédet" a diétázásról....:)
2012. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni szeret, más kérdés,hogy ugyanolyan nőnek tekint-e!

Bár az én férjem sem tette szóvá soha, azért nem vagyok buta. 50 kg-val jöttünk össze, a terhességem végére majdnem 90 voltam. Én is érzem a különbséget külsőben.

Kemény munkával le is adtam a felesleget szülés után. Azért akárhogy is nem akarom, látom,hogy másként néz rám!

2012. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfija válogatja. Én 60 kg voltam a 176 cm-hez, mikor megismert, aztán az esküvőre felszedtem 5 kg-t. Terhesség alatt majd 90kg-ra híztam, most vagyok 73. Szóval ő látott már sokféleképpen. Neki egy a lényeg: ne legyek olyan paszulykaró, mint amikor megismert, mert az az egészségemre ment hagyjam el magam. Ne legyek olyan anyuka, akinek a melegítő az alapruhadarab. Azt észrevettem rajta, hogy terhesen, nagy pocakkal, imádott, mind a mai napig mondja, hogy olyan szépnek még sose látott. Én még szeretnék kb 5 kg-t leadni, dolgozom rajta, de mindig biztosít, hogy őt nem érdekli. Aztán megkérdezi, engem miért zavar? Igyekszem mindig csinos lenni, ezt értékeli, és tudom, hogy ez őszinte reakció, mert egy valami nem az erőssége: a kegyes hazugság, egyszerűen képtelen rá. Akkor is megmondja az igazat, ha megbánt vele. Mint mondtam ez magától a férfitől függ, meg a nőtől, mert egy duci nő is lehet gyönyörű, ha annak érzi magát. Van olyan pasi aki a vékony nőket szereti jobban, van aki , mint a férjem a teltebb idomokra bukik. Ízlések és pofonok.
2012. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!