Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belinda és Brenda nevekről mi...

Belinda és Brenda nevekről mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Azt hogy jajj ne:-(((

Ne haragudj, de sajnos ez a véleményem.Többszöri olvasásra sem tetszik, és tényleg ne haragudj, ez csak az én ízlésem, biztos van akinek jobban tetszik.

2012. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem haragszom :)
2012. okt. 20. 22:54
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Belindát szerintem Melindának fogják hallani és idegesítő lesz hogy mindig visszakérdeznek. A Brenda olyan semmilyen, nem beszélve arról hogy nem magyar név. Ha nincs angol kötődés akkor én inkább mást választanék.
2012. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Mi jut eszembe?? Belindáról Melinda, Brendáról pedig az Elvált nők klubja c. film.. Ne hari, de nekem sem tetszenek. De mindenkinek más az ízlése!
2012. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy tetszenek-e. :D

A Belinda majdnem tetszik, de aztán mégse. Mintha megfázva mondanám ki, hogy Melinda.

Mindenesetre egyik név sem megbotránkoztató szerintem. Viselhetőek. Vannak ennél sokkal meredekebb felkapott nevek manapság.

2012. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Belindáról a harisnya jut eszembe, a Brendáról pedig a brandy. Egyébként szép nevek, csak nem magyar nyelvterületen.
2012. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

A Belindáról nekem is a Melinda jutott eszembe. Mintha megfázva mondanám. Nem tetszik.

Brenda nagyon nem tetszik, nem szeretem a tipikus külföldi neveket.

2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mint az egyik elottem levonek....

Az elso melltartom kamaszkent Belinda markaju colt, tehat a fehernemu marka...meg most vegul is az egyik ismreosom huga szult es neki hivjak igy, azert maradt meg mert a lagy 16eves,( jol bennevannak A slamasztikaban, mert nem arulta el ki az apa....)

Brendarol, meg valami film....vagy a brandy

2012. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
belindáról fehérnemű márka,brendáról amerika majmolás
2012. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Belindáról az jut az eszembe, hogy valaki náthás és nem tudja azt kimondani, hogy 'Melinda'...
2012. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!