Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babé koszmó elleni samponról...

Babé koszmó elleni samponról vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak most vettem észre, hogy rá van írva : Szembe ne kerüljön. Ezek szerint csíp? Vagy ez csak "sablon szöveg"? Amiket eddig használtunk, mindegyikre az volt írva : könnymentes.

2012. okt. 23. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon bevált mind a két fiamnál. Igaz, mindkettőnél csak akkor vettük, amikor már kijött a koszmó, de azt 2-3 hajmosás utána eltüntette. Utána csak azzal mostuk, és nem jött vissza. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég.
2012. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak :) A nagyfiam a könnymentesre is azt mondta hogy csípi, szóval nem tudom. Figyeltem hogy ne menjen a szemébe.
2012. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csíp és a szalicilsav miatt sem mehet a baba szemébe. Viszont nekünk is bevált, 2 hajmosás után eltűnt a babám fejéről a koszmó.
2012. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre nem tudom hogy csináljam, mert a kislányom nagyon szeret hajat mosni.:) Ő önti a fejére a vizet, vagy folyatja a zuhanyt. Nem szeretném elvenni a kedvét. És persze azt sem, hogy kínszenvedés árán lehessen mosni a haját.
2012. okt. 23. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg megpróbálom úszószemüvegben.
2012. okt. 23. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanezen félelmein miatt (később nem lehet majd megmosni a haját, rossz élmény lesz, stb.) használtam inkább frezyderm koszmó elleni olajat. 3 használat után nem jött vissza semmi.
2012. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is használtam, sőt még használok is, van még belőle. Sajnos Nálunk visszajött. A sampon még bontatlanul áll a fürdőszobában. Most kiderült lehet hogy nem is koszmó. Sajnos az ekcéma is okozhat sárgás felrakódásokat a fejbőrön. A kislányom felkarfának hátsó része apró pici "dudoros" pöttyökkel van tele. Színtelen, nem miteszer. Jövő héten megyünk bőrgyógyászatra, akkor minden kiderül. Az apukájának kiskorában elég komoly ekcémája volt. Lehet hogy ez az egyik dolog, amit örökölt tőle. :( Jövő héten már okosabb leszek.
2012. nov. 5. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos a koszmó elleni olaj nem jó ekcémára... :/ Sajnálom szegényt hogy még a fejbőrére is átterjedt. Az én kislányom is ekcémás, de neki szerencsére a fején nem jelentkezett soha.
2012. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Babé nem vált be, semmi nem használt. Én is próbálkoztam utána a koszmó elleni olajjal ( ferzyderm), be is vált néhány hajmosás után már látható volt az eredménye. Nekem javasolták még, hogy használjunk babáknak való kefés fésűt, amivel simítsam végig minden nap a fejét, állítólag serkenti a vérkeringését...
2012. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!