Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sinecod és Fenistil csepp...

Sinecod és Fenistil csepp felbontás után vajon meddig jó még? Fontos.

Figyelt kérdés

Kisfiamnak kellene ez a két gyógyszer, és van is itthon a polcon, fél-fél üveggel. 2015-ig és 2014-ig jók még, de nem találtam rajtuk olyan írást, hogy felbontás után meddig jók.

A neten azt olvastam a Sinecod jó évekig, a Fenistilről nem találtam infot. Odaadhatom vajon 3,5 évesemnek?


2012. okt. 24. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs ráírva, hogy felbontás után meddig tárolható, akkor a lejárati időig nyugodtan odaadhatod. Én is odaadom.
2012. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Már 2 éve adom ugyanazt a gyereknek, jövőre jár le a szavatossága, a doktornőnk azt mondta, nem romlik bontva:D
2012. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De szuper, köszönöm! Megvettem ám, amit ma írt receptre a dokinéni, de itthon vettem észre, hogy van itthon.

Akkor az újak mennek tartalékba.

2012. okt. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!