Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves vaterázó Anyukák! -...

Kedves vaterázó Anyukák! - elmagyaráznátok a vaterán történő vásárlás menetét?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem vásároltam semmit internetről, így a vateráról sem (kicsit féltem, hogy nem olyan lesz az adott ruhadarab, mint képen, vagy esetleg hibás lesz), de annyi sok szép ruhát tudnék venni a lányomnak a bolti ár töredékéért. Az érdekelne engem, hogy hogyan kell egy általam kiválasztott ruhadarabot megrendelni, kifizetni? A fix ár azt jelenti, hogy annyit fizetek amennyit ír, a villámár pedig mi az? A postaköltséget ki fizeti és kb. mennyi? stb. Azonnal "lefoglalhatom" az adott ruhadarabot, vagy meg kell mindig várni azt a kiírt dátumot. Szóval rengeteg ezzel kapcsolatos kérdésem lenne. Örülnék, ha valaki részletesen leírná nekem ezeket és esetleg tanácsokat is adna az ilyenfajta vásárlással kapcsolatban.

Köszi, hogy segítetek! :)



2012. okt. 26. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Fix árnál annyit+a postaköltséget fizeted. Villám árnál szintén. Ezekben az esetekben azonnal megvásárolhatod a terméket. Licitálás esetén csak akkor van vége, ha lejár az aukció. Érdemes rögtön annyit licitálni, amennyit szánsz rá. Ne lepődj meg, az ár csak annyival fog felugrani, amekkora licitlépcsőt az eladó megadott, egészen addig, míg valaki esetleg túl nem licitál Téged. Ezt automatikus licitnek hívják.

A postaköltség legtöbbször a vevőt terheli, ha nem így van, ezt feltüntetik.

Kérdezz bátran, akár priviben is!

2012. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe! Egy kis olvasgatnivaló:

[link]

2012. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!