Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le azt a...

Miért pontozzák le azt a válaszom, hogy a lányom neve Anett?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ez miért nem "hasznos" válasz??? Nem adtam soha kéretlen tanácsot senkinek, amikor kérdés volt, hogy mi a neve a gyermeketeknek, és válaszolok, azt miért kell lepontozni? A lepontozás nem arról szól, hogy ha valaki undokul, lefikázón válaszol, azt lehessen lepontozni? Nem érdekelnek a pontjaim, nem suliban vagyunk, na de ez már annyira szánalmas! Vagy csak engem bosszant?? Soha nem pontoztam még le senkit...vagy: melyik tetszik jobban a nevek közül: a válaszadókat lepontozzák, nem csak az enyémet, nagyon sokaknak.
2012. okt. 30. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Unatkozó anyuka akinek nincs jobb dolga mint gombot nyomogatni, most pár órára lejött facebookról de itt is kell valamit nyomogatnia.
2012. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert sajnos az emberek olyan dolgokat is pontoznak, hogy mi tetszik és mi nem.. Sajnos elég szánalmas amikor valaki ilyen dolgot lepontozz..

Ne törödj vele és ha enyire zavar ne is nagyon válaszolj ilyen kérdésekre (főleg a családi kategoriában, ott mindenkit lepontoznak..). Szerintem szép név az Anett :)

2012. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért pontozzák le, amiért azt is lepontozzák, hogy "hogy vagy"? :)

Nyugi, ne akadj fent ezen. Itt vannak szakosodott pontozók, akiken már csak azért sem érdemes kiakadni, nehogy boldoggá tedd őket ezzel, hagy fortyogjanak csak a saját levükben.

Neked meg nem oszt, nem szoroz a való életedben, hogy hány százalékos a válaszod. Ha piros kezet akarnak nyomni, hát tegyék. Legyenek ettől boldogok, ha már más boldogság nem éri őket. Nyugi.

2012. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Hol az a kérdés? Majd én felpontozlak! Engem is Anettnek hívnak. Anya, te vagy az?? :-))
2012. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Jaj utolsóm jót nevettem.
2012. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:-) 4-es, aranyos vagy, de nem én vagyok az anyukád:-))) a lányom, Anett az öccsével játszik itt mellettem:-) nem az a bosszantó, hogy hány pontod van, hanem, hogy azt pontozzák le, ami nem egy eldöntendő hasznos- nem hasznos válasz! Ennek az oldalnak és a piros kezecske gombnak nem ez lenne a funkciója. Nagyon örültem, amikor rátaláltam erre az oldalra, de mára ez annyira "eldurvult" :-( nem kérdezhetem meg pl. miért piros a feneke a kisfiamnak, mert rögtön "nagyon rossza anyuka" lennék... ez a bosszantó az egészben, hogy mások értelmetlen hü.eségei miatt már ne is mer kérdezni az ember:-((( de köszönöm nektek:-)
2012. okt. 30. 12:31
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Linkeld már be a kérdést, és komoly, felpontozlak! Mki pontozzon fel, és akkor máris tettünk vmit a bir.kabrigád ellen, akik eszetlenül nyomkodnak:)
2012. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, elég rég volt ez kérdés..csak példaként írtam. (de igazat).Nekem nem az a lényeg, hogy felpontozzanak, hanem az értelmes válaszokat NE pontozzák le. És nem csak az enyémet. De irtó aranyos vagy, meg mindenki, aki válaszolt:-) nem tudom ki pontozott mindenkit, de úgy látom, mindenki hasznos választ adott:-D köszi, a napom is jobb lesz:-)))
2012. okt. 30. 12:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akik pontozgatnak, azt hiszik, hogy ha lepontoznak, az neked milyen rossz! :) Ha az ilyen rosszindulat, és irigység embert ölne, kihalna a GYK. :)

Az a baj, hogy egyrészt nem tudja sok ember elfogadni a másik válaszát/VÉLEMÉNYÉT, így aztán kapod a pirosakat. A másik pedig, amit írtam, lepontoz, mert az hiszi, hogy majd forrongsz és teli sírod a párnád miatta. Ha neki rossz, legyen neked is. Sok ugye a rosszindulat, pláne arctalanul :)


Üdv, 1 másik Anett :)

2012. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

utolsó vagyok, lemaradt: csak azért is mindenkinek nyomtam a zöld kezet. :) szép napot nektek!

Anett

2012. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!