Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régebben kiverte a biztosítéko...

Régebben kiverte a biztosítékot ezen a fórumon egy gyereknevelős blog, mi a címe?

Figyelt kérdés
otthonszülésről írt egy apuka benne, ő verseket ír, eladja, tanyán laknak,önellátóak, a méhlepényt még 3 napig a baba mellett tartották fűszerezve és oltásellenesek. Azt hiszem a felesége nem magyar származású. Olvasta valaki? Hol találom?

#oltás #tanya #otthon szülés #méhlepény tárolása
2012. okt. 31. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
b.szki, ezek azt hitték, h bármi pozitív dolog át tud jutni egy bealvadt, majd rothadó, végül szétszáradt köldökzsinóron??? És, ha jól értem, a csajnak magas vérnyomása volt, meg vashiányaa...... valami bazi fontos lesz ez a gyerek ha mindezek ellenére megmaradt! Elképesztő!
2012. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

bevallom, a végére rosszul lettem :S


olyan ellentmondásos, hogy nem akarták tudni a nemét, bizonyítva, hogy nekik csak az egészsége a fontos, de mindenféle segítség nélkül szülte meg... legalább egy bábát...

na mindegy.


csak nekem volt furcsa az a mondat, hogy 11 hónapos milyen ügyes már, a hátán kúszik? :O

2012. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kb 16 hós korára indult el, bár ez másnál is előfordul h. később mint az átlag.Gyengébb volt a kislány az elején mint ha időre, normál súllyal született volna.
2012. nov. 1. 11:55
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Köldökzsinór el nem vágása:

Ez kb. olyan, mintha valami miatt elhalna egy lábujj, és elkezd feketedni, üszkösödni, rothadni, de nem vágom le, mert az természetközeli!! :O


Elmondanám, hogy a gyermekhalandóság is természetközeli, meg a 25-30 éves átlagéletkor is természetközeli. Az őskort akarjuk visszahozni?! Ilyen alapon az is természetközeli lehetne, hogy felzabálják a gyereket! Fűszerezve!! Vagy kirakják a Taigetoszra!


Ááá, csak felhúzom magam...

2012. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"25-30 éves átlagéletkor"

Mármint a várható maximális életkorra gondoltam.

2012. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csermely" :))))))

Ez mindent megmagyaráz!

Gondolom a kislány Nyeste lesz, vagy Gyopár, a fiú meg Bátor, ha lesz több...

Ismerek ilyen családot, "vissza a természethez" típus, otthon szülnek, a többi gyerek ott nézi, ahogy anyu meztelenül vajúdik, apu ott járkál, be-be kukkant a lába közé, bio-kaja, bio-élet, szőrös hónalj, szőrös láb, mert természetes, és még sorolhatnám!

Hát, elég gusztustalan.

2012. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én emlékeztem erre a cikkre, talán 1-2 éve olvastam, annyira kiverte a biztosítékot minden pontja, hogy meg is maradt bennem. Borzasztó!
2016. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Facebookon es neten is handcraftedtravelers címen talalhatoak
2016. máj. 11. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!