Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

May7 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a debreceni Kenézy Gyula kórház Szülészetéről?

Figyelt kérdés
Mennyire jó orvosok vannak és mennyire figyelnek oda a szülés közben a kismamákra?
2012. nov. 4. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Az orvosok közül Boros Miklós jó!

De ha teheted NE szülj a Kenézyben!!!!!!!!!!!!!

Menj a Klinikára!

Mindkét helyen szültem 3 év alatt...a Kenézy a nyomába sem ér a Klinikának!

2012. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én eddig éves szürővizsgálatokra Kálmánchey Albert-hez jártam ő eddig szimpatikus.Csak annyi,hogy a kenézyben dolgozik.
2012. nov. 4. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Augusztusban szültem a Kenézy-ben és mindennel elégedettek voltunk. Boros Miklós volt a fogadott dokink de a melegfront hatására beindult a szülés és végül Demeter Miklósnál szültem ő is nagyon jó orvos sőt..nála szeretném majd a tesót is szülni :)a csecsemősök nagyon segítőkészek mi szenvedtünk a szoptatással de nagyon aranyosak voltak. most lett felújítva a szülészet 2 ágyas fürdőszobás szobák vannak légkondival szuper volt :)a Klinikára nem mennék!!3 hónapos kisfiú anyukája

2012. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is hallottam róla,hogy fel lett újítva ezért gyűjtöm az infókat a két kórházról :)!
2012. nov. 4. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok


1

első babám sajnos korábban jött egy két apró problémával,és a Kenézyben kezüket összetéve közölték,hogy nem tudnak mit kezdeni vele...rohammentő vitte át a klinikára,én meg friss császárral feküdtem a Kenézyben!Nem értem hogy üzemelhet egy kórház úgy hogy nem tudnak mit kezdeni egy kicsit problémásabb újszülöttel.Odalett a szoptatás,nem láthattam a gyereket 3 napig(amikor is saját felelősségemre eljöttem a Kenézyből)...be nem teszem oda a lábam többet!

2012. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy neked olyan rossz élményed van a Kenézyvel kapcsolatban.Ezért jó,hogy előre gyűjtöm az infókat a kórházakról.
2012. nov. 4. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két gyereket szültem dr. Kálmánczhelyi segítségével nagyon rendes volt meg voltam vele elégedve!

Én rooming in szobában voltam a gyerekekkel a csecsemős nővérek nem sok vizet zavartak reggel behozták a kicsit és este elvitték meg napközben ha volt valami(pl. BCG oltást kapott, vagy vérvételen volt stb.)

2012. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon kedves és rendes orvos a Kálmánczhelyi

felkészült szakmailag.

2012. nov. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!