Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak friss tapasztalataitok...

Vannak friss tapasztalataitok a Róbert Klinikáról? (volt Nyírő Gyula kórház szülészetéről)

Figyelt kérdés
Minden érdekelne,előre is köszönöm!
2010. ápr. 2. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja szültem ott, és nagyon meg voltam elégedve mindennel. A csecsemősök tök segítőkészek, türelmesek, mindent rendesen megmutatnak, elmagyaráznak. Az ápolónők és a dokik pedig nagyon odafigyelnek az anyukára. Semmi mellett nem mennek el szó nélkül.

Te is ott fogsz szülni? Kinél?

2010. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök,hogy írtál! Én Szakonyi főorvosnál szülök másfél hónap múlva. Én is elégedett vagyok velük eddig. Te kinél szültél? Szülésznőt választottál? Az anyagiakról kérdezhetlek? Az új árlista szerint 250+50 ezer + esetleg a szülésznő? Várom válaszod :)
2010. ápr. 2. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
250 a hüvelyi szülés, ha kérsz eda-t az + 50ezer. Én szülésznőt nem választottam, mert úgy voltunk vele, hogy olyan kicsi a szülészet, hogy nagy eséllyel egyedül fogok szülni, és akkor úgyis lesz ideje velem foglalkozni a szülésznőnek. Így is volt, aznap hajnalban senki nem szült. A dokimnak (Herczeg) külön már nem adtunk pénzt, mert mi úgy hallottuk, hogy ebben a 250ezerben benne van az orvos díja is. De egyébként nem is várta el senki, hogy pénzt adjunk. Vagy Te hogy hallottad, itt szoktak még a 250ezer fölött a dokinak pénzt adni?
2010. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,a honlapon is úgy van,hogy az árban benne van az orvos díja. Csak ha szülésznőt is fogadunk,gondolom azért kell fizetni. Akkor nem tudod,hogy a szülésznők mennyiért vállalnak szülést? Eredetileg én sem akartam fogadni,de az orvosom ajánlotta. Neked ki volt akkor?
2010. ápr. 2. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam a szülésznő Nyári Andrea volt, és nagyon lelkiismeretesen végezte a munkáját. Első kislányomat 2,5 éve szültem a Szabolcs utcai kórházban. Ott volt fogadott szülésznőm, akinek akkor 30ezret adtunk. Ha most fogadtunk volna, akkor 30-40ezer között adtunk volna. De így összehasonlítva a két szülésemet a fogadott szülésznő nem tett értem többet, mint itt Nyári Andrea. Nem bántam meg, hogy nem fogadtam. Így is elég sok volt a 250ezret kifizetni. Szerintem itt a Róbert Klinikán mindegyik szülésznő nagyon aranyos, rendes. A ctg során megismertem mindegyiket, mert az utolsó héten már minden nap kellett járnom túlhordás miatt. De nekem a legeslegszimpatikusabb egy Katalin nevű szülésznő volt. Nekem ő sokszor csinált ctg-t.
2010. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem Franciskát ajánlotta az orvos. Őt ismered? Egyébként gondolom a többiek is jók,lelkiismeretesek. Tényleg elég drága ez a kórház,de a bánásmód miatt,amit máshol sajnos nem kapsz meg,megéri. Nekem első baba lesz,örülök,hogy mindenre megtanítanak majd a kórházban.
2010. ápr. 2. 18:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akartál érzéstelenítést kérni,vagy nem úgy jött ki a lépés?
2010. ápr. 2. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Így névről nem tudom, hogy ki a Franciska.

Eda-t nem kértem, mert nem is volt rá lehetőségem, ugyanis 2 óra alatt megszületett a kisfiam. Könnyű, gyors szülés volt. És a szülésznő olyan ügyes volt, hogy a közel 4 kilós baba gátvédelemmel született :)

Neked is könnyű és gyors szülést kívánok!

2010. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a jókívánságot! Nagyon örülnék,ha nekem is ilyen simán menne...

Jó babázást Neked!!! :)

2010. ápr. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!