Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Póniőrültek Anyukái! Szerintet...

Póniőrültek Anyukái! Szerintetek milyen a ZhuZhu Póni? A lányomnak természetesen nagyon tetszik, szerintem ronda, mint a bűn. Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 4. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ennyi pénzért szerintem is lehetne cukibb... én biztos, hogy nem veszek a lányomnak ilyet mostanában (4 éves amúgy és szintén póni-mániás), már van egy kosárnyi pónija, az bőven több is mint elég... meg különben is, mindig vannak újabb és újabb őrületek, "szerelmek", nem kaphatnak meg mindent ami megtetszik nekik. Vágyakozzon, akarja igazán, gyűjtsön rá és ha úgy látom tényleg a szíve vágya valami és nem csak fellángolás, akkor lehet róla szó. Egyébként a reklám-őrület miatt karácsonyig még úgyis annyi mindennel tele lesz a kis fejük, hogy ihaj. De ennél sokkal szebb-jobb játékokat lehet kapni szerintem ennyi pénzért...
2012. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
huh, hát ez tényleg förtelem. az unokahúgomnak Zhu Zhu petje(?) van: az a hörcsög-szerű lény, lendkerekes, elemes hangot ad ki, és olyan Milka csoki lila. elég aranyos a pofija, és viszonylag finom tapintású a szőre. náluk ez volt az őrület tárgya az oviban. tavaly karácsonyra kapta, akkor volt 4 éves. a pónihoz képest valóságos remekmű :-)
2012. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg ronda. Szerencse, hogy két fiam van, így a póniőrület elkerül. Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de a képet látva muszáj volt írnom.
2012. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha erre vágyik, megvenném neki!

Amit ő választ, azzal általában sokat játszik, amit én, az nem mindig befutó.

Pl. Sosem tetszett a filly pony, de neki igen. Na egyszer csak megvettem, és azóta az a kedvenc, azzal alszik, jön megy ...

2012. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyet én se veszek nálunk is nagy a póniőrület de megfogadtam hogy ezt a "szezont" (karácsony és szülinap egymás után van nekünk) kihúzzuk ezek nélkül, jövőre meg remélem elfelejti vagy addigra nem lesznek. Ezek a zuzu hörcsögök is borzalmak szerintem...

Még nincs 4 éves a lányom.

2012. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 princessluna33 ***** válasza:
ez túl drága hogy megvegyem a lányomnak pedig ezt kérte nálunk a lakótelepen van egy új olcsó bolt ott van 170ft-os póni olyat kap ha tetszik ha nem!!
2013. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne vedd meg, egy rakás szar!
2013. jún. 13. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!