Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak akkor, ha meglátok az utcán egy lányt aki tetszik? Hogyan menjek oda hozzá? Mit mondjak neki? (Természetesen a köszönés után)

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebben én sosem voltam túl jó. :D


Ha van valami, ami megfogott benne, talán azt dicsérd meg, de még jobb ha kérésed van. Mert ha válaszol rá, akkor máris ott a beszélgetés fonala. Kérdezni pedig bármit lehet, ha elég kíváncsi természet vagy. (Persze ne egyből olyat, amire vagy "meg hát" a válasz, vagy pofon. Azt ráérsz feltenni kicsit később, a mikor már látszik, hogy van-e viszont érdeklődés?) ;)

2009. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, természetesen nem olyant kérdeznék (;) ). De mégis miket? Ha megkérdezem pl. hogy hány óra, akkor onnan megint nem lehet továbbmenni :( Jah és még annyit, hogy azt hogyan tudnám esetleg megkérdezni, hogy van-e barátja?
2009. szept. 2. 16:23
 3/8 anonim válasza:

Úgy kérdezd meg tőle hogy : Szia cica! van gazdád? :D

mert ezt viccesnek fogja találni;)

2009. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

meglököd, aztán mintha akkor vennéd észre, idiótán vigyorogsz és azt mondod: na, mi a helyzet?


Joeynak bejött

2009. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és velem éppen ma történt hogy barátnöimmel sétáltunk és jött velünk szembe egy srác. Mosolygott én is mosolyogtam rá meg is néztük egymást és mikor hátra fordultam integetett nekem :) nagyon jópofának találtam és utána már jött a többi :)
2009. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát..én lány vagyok, és ennek örülnék: 'szia..megláttalak, és elég érdekes lánynak tartalak, elkísérhetlek/beülnél velem valahova?'

még ha nem is annyira tetszene a srác, azért elmennék vele, mert vevő vagyok az ilyen spontán dolgokra..ha nem olyan jó fej, akkor is egy élmény. : D menet közben pedig meg tudja kérdezni, hogy van-e barátom.

2009. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szia cica van gazdád az elég gyökér szöveg.. A joey-s na mi a helyzeten jót röhögtem azt egyszer én is ki akarom próbálni csak szentem az ilyen nem igazán működik..:D nézd meg hátha látsz valami olyat rajta ami téged is érdekel.. (zenei stílus stb..) spontánnak kell lenni és a lényeg hogy mindig tudj reagálni arra amit mond.. és a legfontosabb, ha nem jön össze ne add fel..:D
2009. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Magyarul akkor az a legjobb, ha odamegyek hozzá, és megszólítom. Vagy éppen kérdezek tőle vmit :)
2009. szept. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!