Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnek milyen hordozót...

Újszülöttnek milyen hordozót ajánlotok, ami nem megkötős?

Figyelt kérdés
mei taiunk van, de van nagyobb tesó, nem lesz idő kötözgetni, melyik hordozó vált be nálatok egészen újszülött kortól?
2012. nov. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Chicco Go kengurut használunk kb 3 hetes kora óta. Praktikus, nem kell kötözgetni, egy pillanat alatt fel lehet venni. Csak arra kell figyelni, hogy oldalt a szélessége mindig a baba méretéhez, ruházatához legyen igazítva, hogy rendesen tartsa az egész testét, de ne szorítsa.
2012. nov. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kdves Kérdező, ha nem bánod, akkor cikket linkelek Neked az újszülöttek hordozásáról. KÉrlek, olvasd el, és ha még mindig nem akarsz megtanulni kendőt kötni, akkor visszatérünk a kérdésre:). Egyébként ha szakembertől tanulsz, pár nap alatt nagyon gyorsan és ügyesen beletanulsz, seperc alatt fel tudnád kötni magadra a kicsit:).

[link]

[link]

[link]

...

Illetve létezik a karikás kendő nevű nagyszerű találmány, újszülöttet elöl is tudsz benne helyesen hordozni, rendelkezik a szövött kendő minden pozitív tulajdonságával, és könnyű használni:).

[link]

2012. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat, közben éjjel sokat olvastam utána és a legjobb megoldásnak a rugalmas kendő tűnik, talán kevesebbet bajlódok vele, mint első gyerekemnél a nanduval, aztán mire kinövi, eldöntöm h mei tai vagy csatos hordozó. A gerincének nem tesz jót a kenguru (ne haragudj első válaszoló), sem a csatos újszülött szűkítővel, ahogy gondoltam, h azzal menni fog.

Köszönöm h írtatok!

2012. nov. 9. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, örülök, hogy megtaláltad a megoldást:).
2012. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a linkjeid elolvasásáig sajnos még nem jutottam (nemsokára pótolom), de gondolom hasonló következtetésre szeretted volna h jussak, köszönöm:-)
2012. nov. 9. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
:) Hát, igazából a szövött kendő felé tereljettelek volna:D, de amit Te kigondoltál, az is öröm számomra:).
2012. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!