Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen matracot ajánlotok...

Milyen matracot ajánlotok újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Látom, hogy most a kókuszmatrac a divat, de nem tudom eldönteni, hogy tényleg megfelelő-e, és ha igen akkor hány cm vastag lenne jó....
2010. jún. 5. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a kókuszmatrac a jó,mert nem süpped bele a baba!
2010. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt mind a kettő, és nekünk a kókuszmatrac vált be, a szivacson nem tudott olyan jól aludni. Pedig az is vastag volt, de ahogy az első írta, valahogy belesüppedt a kicsi. A kókuszmatracot meg örököltük, és mégsem süppedt úgy bele. Úgyhogy nálunk egyértelműen a kókuszmatrac a nyerő. Anyuméknál vékonyabb van, itthon vastagabb, mindkettő tökéletes.
2010. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő és a gyermekorvos is azt ajánlotta, hogy nyugodtan vegyek sima szivacsmatracot. Hát azt vettem, pár hét múlva kiderül, hogy válik be. Gyerekkoromban nekem is sima matracom volt, és itt vagyok:)
2010. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi novetex-et vettünk (kókuszmatracot), több év garancia, kb. 10 cm vastag, még pont jó hozzá a légzésfigyelő is.
2010. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kókuszmatracot és nem flancolásból! Kipróbáltuk a szivacsot is de folyton beizzadt tőle a gyerek, a kókusz légátresztő...
2010. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi szivacsot vettünk, a huzata moshato, mindket oldalrol lecipzározható, ha történne valami csak megforditom emellet légáteresztö és izzadáselnyelö. Azért vettem ilyet, mert én a kókuszt kissé büdösnek találtam, de nem kétlem, hogy nagyon jó, viszont én ezzel is nagyon elégedett vagyok, nem cserélném le.
2010. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már a 4. babánk és szivacsmatracot használunk... Nálunk mindegyiknek tökéletes volt a szivacs. Igaz, a nagyoknál a kókuszmatrac még nem is létezett (legalábbis Mo.-n nem). Egyáltalán nem süpped be, igaz, kb. 10 centi vastag, hetente 1x szellőztetem, van rajta védőhuzat az esetleges balaesetek megelőzésére, így kitűnően szolgálja a célját.
2010. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szivacsmatracon alszik, kb. 6-7 cm vastag, és nem süppedt be. Azért nem vettem kókuszmatracot, mert egy barátnőmnek bepenészedett, pedig panelban lakik, ahol nagyon száraz a levegő. És itt ezen az oldalon is olvastam, hogy többen ilyen problémáról panaszkodtak. Így nem mertem venni kókuszmatracot. Mi is elvoltunk gyerekként szivacson, és olcsóbb is.
2010. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szivacsmatracunk van, és tökéletes, egyáltalán nem süpped bele a babám, nem izzad,jól alszik.Nem azért nem vettem kókuszt,mert nem lett volna rá pénzem, csak nem jókat hallottam róla.Azt hallottam, hogy a légzésfigyelő lapjánál bepenészedik, és nem rakható rá gumilepedő sem,meg hideg is.Úgyhogy maradt a szivacs és bevált.
2010. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia


En Mamas & Papas szivacsot vettem.Jobb nem is lehetne :)

2010. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!