Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek Nádja,...

Mi a véleménytek Nádja, Tánya, Márta, Klarabella nevekről?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyik sem tetszik. Mind külföldies, erőltetett hangzású, persze a Márta nem, de az meg ódivatú. Még a Nádja úgy ahogy elmegy, de a többi rémes.
2012. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem túl szépek. Talán még a Márta, de az nekem is ódivatú.
2012. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem tetszik. A Klarabella végkép nem, de a Nádja és a Tánya sem sokkal jobb. Ha választani kell a Márta
2012. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
A Klarabella borzalom, nekem egybol a falabella ugrott be... A tobbi jo.
2012. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Te örültél volna, ha ezekből választanak neked? Én szégyellném!
2012. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

a Klarabellát egy barokk-korban élő, fehér parókás műanyajegyes, hónaljszagú kövér öreg hölgynek tudnám elképzelni :D

a Mártátról mindig a paradicsommártásra gondolok, amikor mártogatják (tunkolják) kenyérrel a tányérból.

Nádja a pasim volt felesége volt, idegbeteg orosz nő

a Tánya se nagyon tetszik, de nagy ég, vannak rondább nevek is

2012. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a Nádja, Tánya, de nem magyar kislánynak. Persze a Márta sem magyar név (héber), de mégis bevettebb nálunk, és a Márti becézés szerintem kedves. A Klarabella nevet sosem hallottam még, egyből a karalábéra asszociáltam! :D
2012. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Na, már megint kiéli magát valaki a pontozásban. Szánalmas. 2. vagyok
2012. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nádja, Klarabella - tényleg nagyon rossz (Magyaroroszágon)

Tánya - Ha nem a Tanya jutna eszembe, akkor tetszene, helyette jobb a Kátya szerintem.

Márta - nem tucatnév, elegáns, bár kisgyermeknek furi :)

2012. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos egyiket sem adnám a gyerekemnek, első kettő idegen hangzású, még ha orosz lenne az apuka, meg tudna győzni róla, Mártának tetszik a Márti becézése, de maga a név nem, Klarabella....brazil szappanopera, túl sok. Egyébként nekünk listás volt a Klára és a Bella is, így nem tetszik? Családnév Klára Bella.
2012. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!