Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves (14 hónapos) babának...

1 éves (14 hónapos) babának adnál Milka Adventi kalendárból minden nap 1 csokit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy tábla, akkor igen. Már előbb is adtam nekik.
2012. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém tavaly decemberben volt ennyi idős,mi osztoztunk,így minden nap egy felet kapott.
2012. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel ez gyakorlatilag egy kicsi kocka amit egy nap kapna, szerintem baja nem lesz tőle, de én nem adnék.

Mondjuk én a 23 hónapos lányomnak sem adok minden nap csokit. És itt a minden napon van a hangsúly.... Nem kell azt megszoknia, hogy minden nap kell egy kicsi csokit enni.


Őszintén szólva én korainak érzem még az Adventi kalendáriumot neki, talán majd jövőre és megpróbálok valami egészségesebb verziót találni/készíteni.

Pl. lehet benne csoki is, de matrica is, vagy akkor már majdnem 3 éves lesz, szóval mütyüri játékok, stb.

2012. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én 19 hónaposom örül, ha hetente kap egy kis kocka csokit. :)

Nem vagyok csoki ellenes, de nem szeretném rászoktatni, hogy naponta ehet csokit.

Baja nem lesz tőle, de én nem adnék az tuti.

2012. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is a rendszerességgel van bajom. Hétvégén voltunk anyósnál, tőle kaptuk.


Valószínű nem adok neki minden nap, csak 3-4 naponta.


Köszönöm a válaszokat :-)

2012. nov. 12. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is kapott már tavaly. Egyáltalán nem szokott rá, ugyanis nem a csoki tetszett neki, hanem maga a nyitogatás élménye. Sokszor volt, hogy apa ettem meg a csokit belőle. Mi olyan magasságba tettük, hogy tényleg elérje Ő maga. Na volt olyan is, hogy vissza kellett ragasztgatni napokat. :) Nálunk idén is lesz. Nem rendszeres ez, hiszen egyszer van egy évben.
2012. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 évesnek semmiképpen nem adnék 24 napon keresztül csokit. Még 3-4 naponta sem. Pici még, ne szokjon rá a természetellenesen édes ízre. Ráér később. én tavaly a 3,5 éves fiam adventi csokizását is nehezen viseltem ...:(
2012. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2-évesem eddig kb 2-3x evett eddig csokit.Kizàrt dolog az adventi kalendàrium. Gyorsan rákapna... :)
2012. nov. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem adnék, nem adtam.

A fiam másfél éves koráig egyáltalán nem kapott csokit, édességnek aszalt gyümölcsöt evett, amit a mai napig imád. 1,5 éves kora után kapott túró rudit meg ilyen "egészségesebb" édességeket. Csokit most sem veszünk neki (2,5 éves), csak akkor eszik ilyesmit, ha másoktól kap. Ráér még sok "hülyeséget" enni élete során, én legalábbis így gondolom.

2012. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!