Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Happy Bella pelenka?...

Milyen a Happy Bella pelenka? Eddig Pampers Active Baby-t használtunk. Ahhoz képest milyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények...

Nekünk nagyon bejött, ha leakciózzák szinte biztos, hpgy veszünk.

Gumis a dereka,jó a nedvszívó képessége,puha.

Eddig nem volt vele bajunk.

2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is teljesen bevált. Akciósan vettük mi is a Tesco-ban mindig.
2012. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett, mert puha, kellemes az anyaga. Viszont a kisfiam minden olyan pelenkától kipirosodott, minek gumis a dereka. Így a Happytól is, ezért nekünk nem vált be. A gumírozásnál tiszta piros, sebes lett a feneke fölött.
2012. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó pelenka,ha akciós akkor meg tényleg nagyon megszokta érni.Megvagyok vele elégedve.Mondjuk én a Pamperst nem szerettem
2012. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha akciós, biztos, hogy én is veszek belőle.

Szeretem, belül puha, jól szívja, zárja a nedvességet.

Én akkor próbáltam ki először, amikor a fiamnak fogzásos hasmenése volt, napi 8-10 pelus elment, akkor gondoltam, hogy veszek olcsó pelust, nagyon kellemesen csalódtam!

2012. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az egyetlen, aki azt mondja, hogy soha többet ilyen pelenkát?

Nekünk kész ráfizetés volt, Lehet, hogy a széria volt hibás, nem tudhatom, de minden 3. pelenkának leszakadt a tépőzárja, vagyis amivel felfogatom a derekára.

2012. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pampers sokkal jobb pelus, ha ahhoz hasonlítjuk. De azért az árához képest jó a bella pelus is, nekünk is beválik. Szoktam venni, ha akciós. De éjjelre mindig pamperst használok, bellát csak nappalra.
2012. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a gumírozott részénél volt a probléma, de attól függetlenül nem volt gond. Mi most olyat pelust veszünk, ami nem gumírozott a pocakjánál..
2012. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csak jót mondhatok róla,bevált nekünk is.
2012. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi kipróbáltunk majdnem minden márkát és azt mondhatom, hogy a Bella Háppy pelusok minőségével nagyon elégedettek vagyunk, mi éjszakára használjuk. Eddig kétszer lett pisis a ruhája reggelre, de ez korai lefektetés után fordult elő. A 12 órát az esetek túlnyomó többségében kibírta nálunk. Az egyetlen amit nem szeretek benne, hogy időnként kellemetlen a szaga, olyasmi mintha kaki lenne, pedig nincs. Ez reggel szokott előfordulni és kizárólag ennél a márkánál érzem. De ennek ellenére nagyon megéri venni amikor akciós.

A Pampershöz képest vastagabb és nagyobb, de a mozgásban nem akadályozza a kisfiam.

2012. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!