Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák! Ki hogyan...

Kismamák, anyukák! Ki hogyan hozta a párja tudtára, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én egyedül voltam egész héten, mikor megcsináltam tesztet, (úgy volt nem lehet babánk) csináltam egy szupi képsorozatot ahogy készül a teszt, :

először dobozáról, aztán kibontva, majd karóra közelről (telik az idő) , aztán csík nélkül,majd ahogy kezd látszani csík....és a végén masnival átkötött hasam..ebből vágtam össze egy kb 2 perces videót, kicsi szív zene alatta, és egykét aláírás a videóban :)

Háát elég meghatóra sikerült, mikor végre 7végén találkoztunk és mondtam, hogy szeretnék valamit mutatni.. és lejátszottam

2012. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vettem kiscipöt azt becsomagoltam azt adtam oda.

2.nál rugdalodzót csomagoltam.

3.ugyan csak azt a rugit amiben haza hoztuk az első babánkat becsomagoltam.

4.nél ő mondta,te terhes vagy!! :)

2012. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: nagyon aranyos és ötletes!

Második: először én is cipőt vettem. És hogy a negyediknél ő mondta meg, hát az :)

2012. nov. 13. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Furán éreztem magam, és mondtam, hogy menjünk tesztért. Ő azt mondta, hogy még 1 hét van a nemvártig, ne vegyünk, mert ha -, akkor csak csalódás lesz. Mondtam neki, hogy nem érdekel, akkor is tesztet akarok, még ma!!! Megvettük, este megcsináltam, ő az időt mérte. Letelt, szuggeráltuk a tesztet... 5 percig totál - volt, utána mintha látszódott volna egy nagyon nagyon halvány+. Az orra alá dugtam, hogy nézz, mert én látom! Ő nem látott semmit. Csak addig nyaggattam, míg nem szuggerálta eléggé. Látta ő is. :) Akkor még óvatosan örültünk. Mondtam, hogy másnap új teszt. Az is + volt. Megöleltük egymást, összebújtunk, és nagyon nagyon örültünk.
2012. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt mondták, hogy már csak a beültetés következhet, annyi gond van velünk. Késett egy hetet, reggel csináltam tesztet. Amikor pozitív lett, nem tudtam meglepetéseket készíteni, pedig terveztem. Csak zokogva berohantam a szobába. Az orvos is azt mondta, hogy kéz csoda. Mi hívő emberek vagyunk, tudtuk, hogy ez egy hatalmas nagy áldás.
2012. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pozitívat teszteltem, felhívtam a férjem, mondom neki van egy hírem, találja ki mi az, egyből rávágja: Terhes vagy!!!
2012. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyedül voltam itthon mikor pozit teszteltem párom dolgozott.Csak délután 4 volt és csak este 7re ért haza addig nem bírtam kivárni mikor munkában van sokat szoktunk chatelni ha van ideje. Így elküldtem a pozi tesztet képen és mellé egy nagyon szép idézetet és gratuláltam h apa lesz :) Szegény alig bírt a munkára koncentrálni onnantól :) Mikor hazaért csak vigyorgott mint a vadalma :D

23hkm

2012. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!