Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel hozzam a tudtára, hogy...

Mivel hozzam a tudtára, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
Kiscipő kilőve, az már volt.

2012. okt. 21. 12:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%
hagyd elöl a tesztet :)
2012. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Egy pisis papírdarab mindenképpen megfelelő erre, bizonyára... És nem praktikus, ha napokkal később találkozok csak vele. Ha pedig én megyek hozzá... Szóval ez csak akkor működhetne, ha együtt laknánk, és az előtt csinálnám, mielőtt hazaér.. különben pedig egyáltalán nem ötletes...
2012. okt. 21. 12:57
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

> Mivel hozzam a tudtára, hogy apa lesz?

"Apa leszel".

2012. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk lefényképezem a tesztet, és kirakom háttérképnek, és a telefont hagyom elöl, egy fokkal ötletesebb. "Apa leszel" - tökéletes, de nem túl fantáziadús.
2012. okt. 21. 13:04
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz szépen rajzolni, akkor rajzolhatnál egy karikatúrát: ő egy nagy pocakkal :D és ezt elküldöd neki postán.
2012. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

Milyen cinikus hangnemben válaszolsz azoknak, akik vették a fáradságot, hogy írjanak neked.

Mivel kiírtad a kérdést, Neked sincs túl sok ötleted és fantáziád......tehát ne a válaszadóidat minősítsd le.

Egyébként meg egy csomó hasonló jellegű kérdés volt már itt, hidd el nekem ha beírod a keresőbe, lesz miből szemezgetned.

2012. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem laksz együtt a leendő gyermeked apjával?
2012. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda hangnemben válaszol a "kedves" kérdező. Szegény apa, baba...
2012. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Milyen kapcsolat az ahol már az is problémát jelent, hogy nem mered neki elmondani,hogy apa lesz.. Biztosan tervezett baba és nagyon várhatja az apukája.

Amikor találkoztok mond el neki, biztosan tudja, hogy nem jött meg. Vagy azt se?

2012. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Próbáltam ötletet adni, de már bánom...nálunk ez úgy működött, hogy én vettem meg a tesztet a páromnak és együtt vártuk az eredményt. Furcsa kapcsolat a Tiétek
2012. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!