Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekszoba dekorácíót...

Gyermekszoba dekorácíót készített valaki saját kezüleg?

Figyelt kérdés
Keresztlányomat és öccsét szeretném meglepni karácsonyra egy gyönyörűszép gyerekszobával! Már vásároltam egy-két falmatricát,de ezek elég drágák és még szeretnék egy két pluszot. Ha van honlap ahol leírják hogy kell csinálni,linkejétek be köszönöm!!! (hungarocelből,falfestés,képek készítése....stb)
2012. nov. 17. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az plafont csináltuk meg apával saját kezűleg, csillagos égboltnak.Hungarocellből kivágtunk felhőket,ragasztottunk fel fluoreszkálós csillagokat és beszereztünk egy napocska csillárt.Az alapszín nagyon kellemes égszínkék.A falat (ami napsárga) falmatricával díszítettük,de terveb van véve,hogy festünk majd egy Bogyó és Babóca életképet; csak egyelőre semmi időm nincs a pici miatt; pedig mindenképpen én szeretném megcsinálni.A szőnyeg élénk zöld, így az összkép picit olyan,mintha a szabadban lennénk,ha belépünk a szobába.A kisfiam imádja az első perctől (most 9 hónapos).
2012. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm biztos nagyon szép! :-)) én is valami hasonlóra gondoltam.Milyen festékkel színeztétek a felhőket?Ami megfogta a hungarocel felhőket?Akril?
2012. nov. 17. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a hungarocellkép készítését csak be kell iratkozni.

[link]

2012. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj most látom nem is ilyenre gondoltál, akkor bocsi.
2012. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dekorgumibol vágtam ki pillangokat, azok vannak a falon. Van egy óriási festő vászon, amire egy szalag van kötve es dekorgumibol keretben családi képek vannak rá rögzítve. Az ablakon is dekorgumi díszek vannak az év szaknak megfelelően. Most még pl kis esokabatos, esernyos manók gyalogolnak őszi levelek között, felettük eső felhők es eső cseppek. Nyáron virág függöny volt szinten dekorgumibol es szalagbol. Most télre Havas tájat tervezek, vattapamacs hoesessel.
2012. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hatalmas Micimackót festettem a falra, alá talajt, mögé bokrot, fölé napot, a lábához egy kiborult mézes csuprot.

A rá merőleges falra egy nagy fát méhkassal és méhekkel.


[link]


3 csomag tempera ment el rá.

2012. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én falmatricával tapétáztam ki a gyerekek szobáját.

Kisfiamnál mindegyik fal más és más. Egyik kalózos, másik állatos, harmadik Verdás. Negyediken a szekrény van. Mivel tetőtéri a szobája, a ferde részre repülőket ragasztottam és teleraktam neki fluoreszkáló csillagokkal. A falak fehérek, és így a rengeteg matricával nagyon szép színes. Nekünk nagyon tetszik.

Kislányomnál is fehér az alapszín. Neki minden fala virágokkal van teleragasztva, a ferde falsík aljának kivételével, az szívecskés. A színek ugyan azok, mint a virágoknak.

2012. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat így már nekem is jobban fog menni! Nagyon ügyes a micimackós fal festés!!!
2012. nov. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!