Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éves kislánynak mit...

1,5 éves kislánynak mit csináljak a hajával, hogy rendezett is legyen meg szép is?

Figyelt kérdés

Levágassam rövidre, mint egy fiúcskának?

A copftól még nagyon-nagyon messze van a hajhossza.

De így meg olyan kazlas.

Mit csináltok ti?


2012. nov. 18. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én alig várom, hogy megnőjjön a haja.

Ez valóban egy átmeneti időszak, amikor sehogysem áll jól, de én azért akarom, hogy hosszú legyen, mert nekem csúnya, ha egy kislánynak fiúsan rövid a haja.

2012. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyunk. Én növesztgetem neki. A frufruját mindig felcsatolom, nem zavarja. Összefogni lehetne, de nagyon selymes és még kevés hozzá a haja. Így marad kiengedve. 2 éves korára szerintem már lehet valami 2fazont" vágni neki :)
2012. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én hagytam a lányom haját megnöni csak elöl vágtuk néha le.most 2,5 évesen már kiscofott is lehet neki csinálni.
2012. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is növesztem a kislányom haját.

Vettem apró szilikon hajgumikat, ezek ilyen egyszer használatosak, vékonyak. A pár szál hajat is szépen megtartja és nem húzza a kicsi haját. Nagyon édes 2-3 centi kis copfjával, copfjaival.

2012. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átmeneti időszakban a lányom olyan volt, mint pumukli. :) Folyton össze-vissza állt a haja. A frufruját rendszeresen vágattam, de a többit nem. Most már hatalmas copfot lehet neki hátra fésülni. Még itt-ott kicsúszik, de az azért van, mert göndör, és nem egyforma mindenhol a hossza.
2012. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!