Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Profi fotózásnál nálatok is...

Profi fotózásnál nálatok is tettek alapozót a gyerekekre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt már kérdezted, de szerintem ha még mindig nem pöttyös és vörös egyik gyereked sem, akkor megnyugodhatsz. Gondold el, mennyi mindent megfognak, főleg egy orvosi váróban vagy buszon, kezüket a szájukba veszik, egy kis BB krémtől nem lesz bajuk
2012. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, kérdeztem, de itt most arra voltam igazán kiváncsi, hogy máshol is így csinálják-e. Amint olvasom nem. Jól kifogtuk, és tudatlan voltam.

igen, szerencsére nem pirosodtak ki, és igen, tényleg sok mindennel találkoznak, ami ártalmas:-( Csak hát itt én voltam a hibás, hogy engedtem, és ez nagyon bánt:-(

2012. nov. 18. 17:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj komolyan nem értem min problémázól. Egyszer kentél rá egy kis alapozót nem dől össze a világ nem lesz ráncos,meg csúnya a bőre,ráadásul le is mostátok biztosan.

Ha megitattál volna vele egy kupica pálinkát mert azt mondják attól szép lesz bőre akkor elhiszem hogy lelkiismeret furdalásod van mert hülye voltál.Nem hiszem hogy ez az a kategória amiből elefántot kéne csinálni.

2012. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, talán túlparázom, lehet, csak mindig annyira felelősségteljes vagyok, meg előrelátó, és most hibáztam, a magam elvárásai szerint.

Szerencsére nem lettek pöttyösek, kislányomon lett egy-két pici, de ő náthás is, lehet a vírustól van.

Inkább az bánt, hogy nem néztem előre utána, hogy kell-e ez egyáltalán, és látom, felesleges volt.

2012. nov. 19. 08:47
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Már megint mi rosszat mondtam, hogy le lettem pontozva?
2012. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le. Örülök, hogy elmondtad a véleményedet. Várom még a hozzászólásokat!
2012. nov. 19. 20:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia


Kozmetikus es felsofoku sminkes vagyok es szules elott 3 modellugynoksegnek voltam a smikese es tobb egyeb fotozason es videofilm forgatason divatbemutaton sminkeltem Magyarorszagon es Angliaban.


Egyetlen egy alkalommal nem hasznaltnk alapozot es memilyen sminktermeket kisgyermekre.

Nem ertem, hogy miert szukseges.....

Ha valakinek akkor egy kisgyermeknek tokeletes a bore...ha megsem akkor arra van a retusalas.


Ami biztos, nem lesz semmi baja a gyermekednek az alapozotol, ne aggodj :)

2012. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!