Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik üdítőnek van olyan...

Melyik üdítőnek van olyan kupakja, mint a Kubu Waterrr-nak? Szilikon vagy mi és kereszt a közepén, cseppmentes.

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 14:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj , nem kupak, hanem az ivórészre gondolok, amiből iszik. Amire a kupakot rakjuk.
2012. nov. 20. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyiknek sem:(. Vagyis nekem is mindig vadásznom kell vóterrrt ha le kell cserélni a kupakot. Én, ha vizet vagy mást adok a lányomnak, akkor kömpatibilis üvegbe töltöm át a folyadékot és rácsavarom a W. szívókáját.

Vagy nem ezért kérdezted:)?

2012. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De igen, köszi!!!

Mire kompatibilis a waterrr szívókája?

2012. nov. 20. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nestle Aquarel pici vizesnek keresztes a szívókája. Nem szilikonos ugyan, de a 16 hónapos lányom kiválóan iszik belőle.
2012. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A többi Kubuval, amik műanyag palockosak, és a Jana vizesekkel biztosan.

van mégy egy- kettő de azokra nem emlékszem:). Az tuti, hogy a kokakólás és társai félliteresekre nem jó.

2012. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4es:), ez azért nagyon jó szívófej mert tényleg nem csöpög. Én pl. kupak nélkül teszem a táskámba, mert hordozom a lányom és így tuti egy csepp sem megy a nyakamba ha hátul iszik:). Vagy pl. éjjelre is ezt teszem mellé vízzel töltve, mivel cumisüvegből sosem ivott, félálpoban poharazni meg még nem tud:).
2012. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hiper-szuper! köszi
2012. nov. 20. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
A Jupik Aqua-nak ugyan ilyen kupakja van, annyi különbséggel, hogy keskenyebb a nyaka így jó bármilyen más műanyag palackra. Megkockáztatom, hogy az is ugyan az, ami benne van, ebből is van almás, epres meg citromos. Az ára is hasonló, én mindig ezt veszem. (Általában a boltokban közel vannak egymáshoz, Tescoban, Auchanben tuti van.)
2012. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!