Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Udvariatlanság volna telefonon...

Udvariatlanság volna telefonon felhívni?

Figyelt kérdés

akinél szültem..ügyeletes rezidens,. hogy a továbbiakban kereshetem-e őt ha volna valami problémám.

a száma megvan.


szerintetek?



2012. nov. 21. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit túl spilázod már ezt a kérdést(olvastam a korábban kiírtat is)...már miért lenne udvariatlanság?Elmondod,hogy meg voltál elégedve vele,bízol benne,és szeretnéd,ha ő lenne a dokid.Vállalja,vagy sem.Ha igent mond megköszönöd,és kérsz tőle egy időpontot.Ennyi 3 gyerekes anyuka
2012. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
szerintem az hülyeség, hogy csak felhívod, hogy majd mehetsz-e hozzád, ha gondod van. Így értetted? Majd ha gondod lesz, felhívod, hogy kérj tőle időpontot és ennyi.
2012. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg úgy emlékszem, hogy az előző kérdésben még nem volt meg az orvos telefonszáma.

Valóban túl van izgulva már ez a kérdés. Nagyon rábuktál erre a dokira, ha örökké ezen kattogsz:)

2012. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom minden téren szimpatikus volt számodra ez az orvos, hogy ennyit töprengsz rajta. Nem akarod magad rossz fényben feltüntetni... Már a másik kérdésednél is oda akartam ezt írni, de nem akartalak megbántani ezzel.
2012. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sajnálom igen kicsit túlreagálom,

és igen a számát eddig nem tudtam,de megszereztem.


az előző terhességem pokol volt,mint maga a szülés,

ez meg mint egy leányálom,és úgy érzem fordulhatok hozzá bizalommal csak ott varratszedésnél nem jutott eszembe hogy rákérdezzek,.


de úgy döntöttem nem izgatom magam ezen

ha megyek legközelebb arra benézek hozzá és elbeszélgetek vele, ha még fog rám emlékezni.


nem írok ki több kérdést ezzel kapcsolatban.


kicsit a hormonok is szórakoznak még velem nézzétek el,

2012. nov. 21. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Beleestél a dokiba?:))
2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...szerintem csak extrahálás a dokinak, hisz ő segített kisbabája születésénél...

A kérdezőnek csak annyit, hogy inkább egy olyan pácienst kérdezz meg, aki tud arról, hogy a dokit BÁRMIKOR lehet hívni, ha valami baj van.

2012. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!