Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák vannak barátnőitek...

Anyukák vannak barátnőitek akikkel minimum hetente 2 szer beszéltek vagy telefonon tartjátok a kapcsolatot? Akinek nincs annak nem hiányzik?

Figyelt kérdés
én mindig rosszul csinálok valamit mert nincs.remélem ha dolgozni fogok most már nem sokára lesz.
2011. máj. 5. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van. Sőt, hetente egyszer beülünk egy kávézóba- négyen vagyunk barátnők-, és beszélgetünk 1-2 órát. Olyankor a férjem vigyáz a kislányunkra. De amúgy több olyan barátnőm is van -anyukák és nem anyukák is-, akikkel többször beszélek egy héten.
2011. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 olyan barátnőm van, akikkel elég régi a kapcsolat, velük úgy beszélünk, hogy egyikkel kb. 2-3 hetente, kettővel hetente, és a 4-el hetente 3-4 alkalommal.

Plusz kb. egy éve összebarátkoztunk a játszón egy anyukával, vele naponta beszélünk, és általában találkozunk is.

2011. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Van, több is. Külföldön élek, így az otthoni barátnőimmel beszélek a legritkábban, mert nehezen egyeztetjük össze, hogy mikor ülünk le mindketten a Skype elé és beszélünk.


De a helyi barátnőimet fel tudom hívni a holtidőkben is, gyakran hívok vacsoravendéget (nem kell nagy dologra gondolni, csak annyi hogy eggyel több teríték kerül az asztalra), vagy elmegyünk kávézni. Muszáj, különben be is kattannék.

2011. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs, e-mail-en van 1 lány akivel rendszeresebben levelezünk, mondjuk heti 1 levélváltás. Nem mondom hogy hiányzik, valószínűleg ez alkati dolog. Mindig van akivel beszélhetek egy keveset, ha nem is rendszeresen, pl. játszón az anyukák, jártam suliba, onnan 1-2 csoporttárs, szmszédok, ill. nagynéha előkerülnek régi kollégák is. Senkivel sem rendszeres, mégis minden hétre jut valaki :) Amúgy annyi dolgom van, meg van hogy nem is történik semmi extra hetekig, vagy mondjuk beteg, nyűgös a gyerek én meg zombi vagyok (télen folyamatosan ez volt), ilyenkor nincs is miről beszélnem, nemhogy hetente 2x :) Úgy megváltozott az életem, most a gyerek és a háztartás körül forog, gondolom ez elég unalmas is lenne másoknak :).
2011. máj. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

nem vagyunk egyformák. Én belehalnék, ha annyit beszélnék telefonon a barátnőimmel, mint a 2. válaszoló. Engem nagyon leterhel az ilyesmi.Van egy barátnőm, nagyon szeretem, de 3-4 hetente beszélünk telefonon fél órát, ennyi nekem épp elég. Meg van egy lány, akivel e-mailben beszélgetek - mondhatom, barátnőm - de az a legjobb az e-mailben, hogy csak akkor válaszolok, ha lelkileg úgy érzem, tudok. Ha éppen nincs időm akkor válaszolni, mikor ír, majd válaszolok később, ha összeszedtem a gondolataimat. Sokszor a kedves barátnőmet is kinyomom, ha hív, mert nem vagyok ráhangolódva a beszélgetésre. Ez nekem bőven elég. Nem szeretem, ha a fenekemben vannak, szeretem a magányt.

Igazából a legjobb barátom a férjem. Volt még egy barátom, az apám lehetett volna, egy kollégám, míg dolgoztam, minden nap kávéztunk együtt kb. 20 percet. Azóta csak ritkán beszélünk. Az hiányzik.

2011. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amióta összejöttem a párommal, egyre kevesebbet találkoztunk (nem én akartam!), és amikor terhes lettem, még ritkábban, amióta megszültem, vagy 2* találkoztunk a barátnőmmel. Néha SMS, telefon, de nem nagyon érdeklem. Nincs gyereke, nem is akar, gondolom ez az oka. Pedig továbbra is szívesen beszélgetek mindenről, nemcsak gyerekekről! Sőt... :)

A többiek messzire kerültek, ritkán beszélünk.

Újakat beszerezni pedig nem könnyű, a kor előrehaladtával szerintem egyre nehezebb. Még nem járunk játszótérre, tehát kismamákkal sem találkozom.

2011. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, persze, a legjobb barátnőmmel gyakorlatilag minden nap beszélünk telefonon. Találkozni sajnos kicsit ritkábban tudunk, mert ő is elég elfoglalt, meg én is, meg nem nagyon egyezik a napirendünk, de azért egy-két hetente tudunk találkozni is.
2011. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a neten szereztem barátnőket,egy nagyon jó kis fórumunk van,zárt,akik ott vagyunk már lassan 6 éve ismerjük egymást.Mára barátság lett belőle,ha tudunk találkozunk-ami nehéz,mert van aki vidéki,van aki külföldi-,de így is napi kapcsolatban vagyunk,segítünk egymásnak mikor hogy lehet.Nekem nagyon sokat jelentenek.:)
2011. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem két barátnőm van, akikkel mindent meg tudok beszélni, de azzal egyetértek, hogy újakat találni nagyon nehéz. Ha hiányzik, akkor szerintem is a legjobb megoldás, ha csatlakozol valamelyik babás fórumhoz, ott könnyen össze lehet barátkozni másokkal, talán még jó barátnőt is lehet találni...
2011. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!