Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hol lehet venni nagy...

Anyukák! Hol lehet venni nagy méretű (kb 40-50cm-es) csoki télapót venni?

Figyelt kérdés
Körbe jártam az itteni boltokat, és sehol sincs ilyen nagy. Hátha ti esetleg láttatok valahol. :)
2012. nov. 22. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak a 100 Ft-os boltban láttam és tejmassza...


Nálunk a piacon szokott lenni.

2012. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly anyukám vett a 2éves lányomnak egy fél méteres csoki Mikulást. Ő egy kisvárosi közértben vette.
2012. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

goodsmarketben mindig van


de sajnos massza csak,nem épp finom

2012. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztivan ***** válasza:
Ezek a nagyok leginkább masszából vannak.Nem finomak.De szerintem ha van valaki ismerős aki jár kint bécsben (és ti meg tudjátok fizetni)mi onnan kaptunk már nagy csokit.Bár nem ennyire nagyot mint írsz.
2012. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az íze teljesen mindegy, csak emlékként kellene. Nekünk soha nem volt nagy télapónk, így gondoltuk, hogy veszünk a kislányunknak. De sajnos sehol nem találtunk eddig. :(
2012. nov. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!