Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fafödémes emeletes házban...

Fafödémes emeletes házban lakó anyukák! Titeket nem zavar, hogy nyikorog a padló? Tudtok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
A gyereke(ke)t nem zavarja alvásnál? Én már nagyon kivagyok tőle!
2012. nov. 22. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen rossz lenen, ha zavarná a gyerkőcöt az alvásban. Mindig is kértem mindenkit, hogy ha alszik a gyerek, normálisan éljük az életet. Nyilván porszívózni nem kezdek de az alap zajhoz hozzá van szokva. Álmatlan éjszakáimon persze engem is zavar, de normál esetben már hozzá vagyok szokva.
2012. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk könnyűszerkezetes faházunk van. ha a tetőtérben mászkálunk, eléggé nyikorog a padló, rajtam kívül senkit nem zavar otthon. :) A gyerekek is alszanak, nem szoktak felébredni a nyikorgásra, a férjemet sem zavarja. Előbb-utóbb én is magszokom majd. :)
2012. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!