Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Novemberi gyermekvédelmi...

Novemberi gyermekvédelmi támogatás (utalványban) megjött már valakinek? (Békés megye).

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én Somogyból írok, de ma megkaptuk.
2012. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, azért ez is biztató.És készpénz vagy utalványt kaptál?Nekünk most utalványt fognak küldeni, hát, nem repesek az örömtől!De most az is nagyon jól jönne, remélem normálisan le fogom tudni vásárolni, mert volt már, akinek problémája volt utalványos vásárlással, hogy a kosara tartalmát átválogatta az eladó és még banánt meg joghurtot sem vehetett.Borzasztó!
2012. nov. 23. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
A férjem veszi fel, de úgy tudom, hogy utalvány lesz, délután megírom:)
2012. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megjött a férjem, az összeset utalványban kaptuk. (3 gyerekre)
2012. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Megtudod mondani, hogy mennyi jár egy gyerekre? És mire lehet levásárolni?
2012. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.800 Ft/gyermek.

Ruhára, élelmiszerre. Úgy tudom, nem lehet venni pelenkát, tisztítószert, ilyesmit, de ha valaki máshogy tudja, úgyis kijavít;)

2012. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Köszi szépen! :)
2012. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat.Igen, 5.800 nekem is.Még nem kaptam meg, állítólag a postásunk ma hozta a nyugdíjakat, olyankor nagyon lassú..

Remélem, hétfőn megkapjuk.Már aggódtam, hogy nem postás hozza, hanem az az önkormányzati küldönc, az meg ha nem tud bejönni a kapun akkor meg sem kapom lehet a küldeményt.

Amúgy a pelenka meg tisztaság nem kell a gyereknek?Vagy esetleg luxuscikk?Az utalvány tiszta kib@szás, direkt!

2012. nov. 23. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az önkormányzathoz kellett bemenni, ott adták oda a borítékokat. Egy boríték/5.800 Ft értékű utalvány.


Egy korábbi válaszoló

2012. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!