Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a csípőm körfogata...

Szülés után a csípőm körfogata lehet még akkora, mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés
10 napja szültem, felpróbáltam a régi nadrágjaim és csípőben mindegyik kicsi, a cipzár sem jön fel. A csípőm is visszaalakulhat még vagy marad ilyen széles? 4 kg plusz van most rajtam, a hasam már most egész lapos.
2012. nov. 22. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz? Kipottyan a gyerek és ugyanolyan leszel? Vissza fogsz alakulni, nyugi, de kell majdnem egy év, mire minden visszaalakul. Nekem pl. öt kg plusszom volt, míg szoptattam, utána magától lement, nem fogyóztam.

A 3. hónap után ugrásszerűen fogsz majd visszaalakulni, addig ne is vegyél nagyon ruhát az új méretedben.

2012. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, még visszamehet. Bár alkat kérdése, lehet, hogy picit szélesebb maradsz. Viszont 9 hónap kellett a tested átváltozásához, számolj ennyit a visszaváltozásra is.
2012. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a csípőd nem lesz a régi. Terhesség alatt a medencét alkotó csontok, a tartó szalagok "elmozdulnak" , szélesebb lesz a csípő. Tehát nem azért szélesebb, mert háj van rajta, hanem a csontok miatt.

Amikor elértem azt a sújt, amivel teherbe estem, a nadrágjaim combban jók voltak, de a csípőmnél szorítottak...


[link]

2012. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szerencsés vagy akor jok lehetnek még a nadrágok rád,de inkább nem .
2012. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem ruha ajándékutalványokat kérek majd karácsonyra, mert ebből ruhatár csere lesz, legalábbis új nadrágokra, szoknyákra szükségem lesz. Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 22. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Kg-ban én is visszafogytam a terhesség előtti súlyomra, a nadrágok combban jók voltak, de csípőben nem. :(

Persze nem vagyunk egyformák...

2012. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémátokat...

Az enyém összébb ment, szinte teljesen egyenes lett:-S

2012. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért még nem kell feladni a reményt, hisz még csak most szültél. Rám szerencsére jók a régi nadrágjaim, kb. a 3. hónap után visszaállt a csípőm is. Ezt főleg az egyik övemen vettem észre, újra abba a lyukba tudom kapcsolni, mint szülés előtt. 1-2 hónappal a szülés után még nem sikerült és nem a plusz kilók miatt.
2012. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!