Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy valaki a Mikulással, Jézuskával zsarolja a gyerekét? Belefér ez még a nevelésbe?

Figyelt kérdés
Az ilyen "ha nem teszed amit mondok, nem hoz semmit a Jézuska" és hasonlókra gondolok.
2012. nov. 23. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti, szezonális megoldás. Ennél szerintem jobb módszer kell a gyerekneveléshez, na nem jobb zsarolási módszerre gondolok. Észérvek, logika, játékos rávezetés, stb.
2012. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szezonálisnak szerintem sem rossz, bár karácsony után indokolatlan használni :)
2012. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet ezt fordítani is. ezzel motiválni is lehet őket.
2012. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem célszerű.A karácsony a szeretetről szól,a gyereket nem jó ezekkel zsarolni.Ami nálam bevált az hogy amit a legjobban szeret azt vonom meg tőle...tévé..számítógép st.Ki tudná megállni hogy karácsonyra nem lepi meg gyermekét ajándékkal ha nem fogad szót?A büntetés leghatékonyabb módszere az amit kimondok azt be is tartom,ha azt mondom hogy büntiből nem tévézhetsz azt meg is teszem.
2012. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jo mert ha ettol fuggetlenul nem fogad szot meg valami rosszat csinal akkor az ember tenleg nem vesz neki semmit? :O Mert ahogy az egyik valaszado irta en tuti nem allnam meg. :) Es ha igy van akkor mi ertelme van az egesznek? A motivacio nem rossz otlet, nyomtam is ra egy zold kezecsket. Baratnom is valamelyik nap odatartotta a zsebkendot a kisfia orrahoz (4 eves) es azt mondta: "Na most fujj egy jo nagyot, hogy lassa a mikulas is". A gyerek akkorat fujjt mint meg soha. :) Szeritnem ez nagyon aranyos. :))
2012. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!