Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 37 hetes kismama vagyok....

37 hetes kismama vagyok. /Első babamat várom! / A nyákdúgó wc-s közben szokott távozni általában, vagy máshogy is előfordul?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia


én pl. azt sem tudom,hogy távozott-e belőlem ilyen...

nem tudom,hogy mennyi köze van hozzá,de mondjuk én nálam az volt a helyzet,hogy kivolt nyílva a méhszájam,meg felvolt puhulva a méhem is... /c1111-es volt/ amúg a 38.héten szültem...

2009. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a 38.heti magzatvíz vizsgálat után kezdett távozni.elég intenzív volt a vizsgálat és meg is ijedtem,mikor valami nyúlós,barnás véres valami "folydogált" belőlem.De így is húztam 40,3napig
2009. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem pisilés közben indult meg, csak azt vettem észre hogy nagyon barna a pisim. Utána már nem volt kétségem, hogy az a nyákdugó, mert folyamatosan folyt a nyálkás valami... hajrá! :)
2009. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam a nyákdugómmal :)

Barátnőmnek viszont mindkét fiánál pisilés közben-után a WC be ment, barnás, kocsonyás dolog volt neki (már bocsánat a részletekért) így aztán nem keverhette össze semmivel.

2009. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 37.héten szintén pisilés közben vettem észre egy barna kocsonyás állagú valamit a wc-ben rá 1-2 napra folyt el a magzatvizem.
2009. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!