Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még olyan kismama, aki...

Van még olyan kismama, aki úgy általában annyira nem olvad el a gyerekektől? (De a sajátját remélhetőleg szeretni fogja? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Én is ilyen voltam, vagyok. De szerintem többen vagyunk ezzel így. Sőt a szomszéd gyerek sírását nem tudom elviselni, de szegény gyereket sem igazán. A kisfiamat imádom, annyira tündér és okos és szép és csodálatos és .... Én nem tudtam soha más babáknak gügyögni, de ahogy megszületett a kisfiam, be nem állt a szám, mindig valamit mondtam neki. Mostmár ugye "értelmes" dolgokat is, hogy pl. gyere vissza, ne menj ki, ne fogd meg, ...

Biztos szeretni fogod, könnyű szülést neked!

2010. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
És most ez milyen rosszul fog neked esni: A Te gyerekedtől senki sincs elájulva rajtad kívül.. ez oda-vissza így van.
2010. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
"A Te gyerekedtől senki sincs elájulva rajtad kívül" na ez azért nem így van!!! Akkor nekünk elég sokan hazudtak eddig. ???
2010. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván.
2010. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Az teljesen más, mikor találkozol valakivel egy-két órára, és "olvadozik" a gyerekedtől. De az megint más, mikor sír a gyereked, és ugyanez az olvadozós már nem fog olvadozni.. hanem kábé azt gondolja, mint a kérdező.. hogy nem kedveli a szomszéd kisfiút, és a sírását sem bírja".


Vagy te, 3. válaszoló úgy képzelted, hogy Te sem vagy oda más gyerekekért, de a tiédért lehetőleg legyen oda mindenki, ugye?

2010. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben a kérdező arra gondol, hogy vannak emberek akik ha gyereket látnak (utcán, akárhol,bömbölőt is)csöpögnek, és gügyögnek, no én ez sose voltam. Pusztán azért mert a gyereket egy természetes "dolognak" tartottam. Meg rajongok majd a sajátomért. És ez így is lett. :)
2010. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

én most is csak a sajátomat szeretem.

korábban meg egyenesen rá se tudtam nézni más babájára, csak messziről. Mert aranyosak, kedvesek, de igazából ennyi.

Fogni is csak a sajátomat fogtam először :)

2010. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
növerem gyerekeibe szerelmes vagyok, olyan edesek, meg sok 1-2 ev körüli gyereket talalok edesnek, de allati sok idegesit, remelem a sajatom nem fog :)
2010. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel többen vagyunk így. A legjobb barátnőm gyerekeivel sem tudtam mit kezdeni. Ok aranyos, pici, de nem akartam sem megfogni, sem beszélni hozzá igazán. Más gyereke meg még annyira sem érdekelt. Most már van sajátom, és néha furcsállom, hogy vadidegenek odajönni dumálni vele, meg gügyörészni, állandóan dicsérgetik, hogy milyen kedves, aranyos, szép kisfiú. Na persze, azt nem mondhatják, hogy ronda, undok, unszimpatikus. Nekem ez fura, én nem tudok így oda menni senki gyerekéhez.
2010. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!