Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azaliától 4. napja vérzek....

Azaliától 4. napja vérzek. Előtte csak kis barna pecsételés volt, elég volt a tisztasági, de az már kevés. Normális ez?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta,hogy ugyanúgy szedjem,ha vérzek. Az oké,de a tájékoztatóra az van írva,hogyha erősebb és hosszabb ideig tart a vérzés,akkor doki,stb. Igaz,még csak 4 napja,de nem úgy néz ki,mintha el akarna múlni. És emellé még néha erős szúrkálást is érzek a hasamban. 8 hete szültem.
2012. nov. 26. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy vizsgálatra menj el, hátha vmi gyulladás.


Én is egész hónapban barnáztam az Azaliatol, de nem volt erős.

Esetleg nem lehet, hogy a mensid jött meg?

2012. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,bármi lehet. De ha az,akkor pár napon belül elvileg el kell múlnia,nem? Mert akkor várok,aztán ha semmi változás,akkor doki. Csak azért kérdeztem itt,hátha másnak is volt már ilyen.
2012. nov. 26. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pár napot várj, hátha a mensid az:)
2012. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!