Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik, a nem várt...

Nyavalya kérdése:

10 napja késik, a nem várt előtt 1 héttel volt egy nagyon minimális pecsételő vérzésem, viszont még ma is negativ a 25-ös érzékenységű teszt. Van vkinek hasonló tapasztalata? Mi lehet?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagytam abba a gyógyszert 26-28 naposak a ciklusaim. Folyamatosan "megjön" érzésem van, a bal petefészkem szurkál, fáj a derekam, megnőtt az étvágyam.

Nem rég voltam rákszűrésen, minden rendben volt...de ezek ellenére a teszt negativ :(. Szerintetek lehet még baba, vagy vmi más? Jár vki hasonló cipőben?



2012. jan. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképpen elmennék egy nőgyógyászhoz. A pecsételő vérzés lehetett a beágyazódástól. Furcsa, hogy nem mutat babát a teszt.
2012. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Irtak már mindenféléét, hormonprobléma...stb. Most már nem tudom it gondoljak... :(
2012. jan. 20. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki...????????
2012. jan. 21. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok, igaz nekem ez a 4.nap hogy nem jött meg. Nekem csak a mellem fáj és duzzadt,meg a derekam nekem is. Nekem se szokott késni soha.

Tegnap du-án csináltam egy 10-es tesztet,de negatív lett. :(

Tudom,nem du-án kellett volna.

De olvasgattam már,h van akinél jóval később mutatja a teszt. Szóval van remény!

Mikor mész dokihoz?

2012. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háááát, pedig a leírtak alapján simán babagyanús a dolog.

Másik teszt esetleg?

De egyébként én is orvoshoz fordulnék, ott kapsz csak biztos választ.

Az a kis pecsételő vérzés valóban lehet beágyazódás miatt, a barátnőm volt ugyanígy.


Írd majd meg, hogy mi van veled! Addig szorítunk.

2012. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo?megkérdezhetem,hogy mi van veled?Baba van a dologban?
2012. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!