Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gátvarratom mitől viszket?

Gátvarratom mitől viszket?

Figyelt kérdés
2 és fél hete szültem. Felszívódó varrataim vannak. Már nem fáj, ülni is normálisan tudok. Viszont, ha megyek vagy állok, akkor elkezd viszketni. Nagyon zavaró. Mitől lehet? Mit tehetnék ellene?
2012. nov. 29. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
tudom, nem ugyanaz, de nekem meg a hasamon viszket a varrat olykor. Megvakarni sem nagyon merem, nem szeretek oda nyúlkálni.
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert gyógyul, és húzódik. Kenegesd gyakran, akkor jobb lesz!
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Gyógyul a seb,teljesen természetes.Langyos zuhany,hajszárítóval szárítgatás,kenegetés.Majd elmúlik.
2012. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De örülök, hogy azt írtátok, hogy természetes, remélem hamar elmúlik. Mivel kenegethetném?
2012. nov. 29. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. En köröm viraggal kentem, nekem segitett.
2012. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, mi nem volt hasznos a válaszomban, hogy le lettem pontozva. Na mindegy.

Én Aloe First sprayt használtam rá. De a doki mondta, hogy ha az nincs, akkor a körömvirág krém is tökéletesen megfelel.

2012. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, minden válasznak örülök. Kipróbálom a körömvirág krémet, az aloe verás az nagyon drága sajnos.
2012. nov. 30. 07:46
 8/8 Jégtánc ***** válasza:
Szintén körömvirágkrémmel kenegettem.
2012. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!