Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Természetes dolog ha a hasamon...

Természetes dolog ha a hasamon a szétszakadt bőr (terhességi csík) viszket és ég?

Figyelt kérdés
Egy jó pár hete nagyon elkezdet a hasam alja viszketni és égni, kenem rá való krémmel, de mindhiába. Ha megszületik a baba akkor ez el fog múlni?
2011. aug. 24. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A viszketés elmúlik, a rózsaszín-piros csíkok fehérek és keskenyebbek lesznek, de - hacsak nem vagy nagyon szerencsés alkatú - teljesen nem múlik el.
2011. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg már hamarabb is el fog múlni a viszketés és égés. Szörnyű tud lenni,nekem 2 hétig tartott. A végére már meg is dagadt ott a bőr ahol a csíkok voltak,és rákvörösek voltak.

Viszont elgondolkodnék a krém váltáson,mert lehet hoyg az érzékeny vékony bőr ott azt a krémet nem bírja.


A csíkok sosem fognak eltűnni sajnos.

2011. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a csíkokkal nincs bajom, ha nem múlik el, hát akkor nem.

Csak ez az égető viszketés kellemetlen nagyon

2011. aug. 24. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos amíg nő a pocid keresztmetszete, addig húzódik a bőr is... Nekem is érzékeny a bőröm, bármivel is kentem magamat, szana-széjjel repedt a hasamon a bőr, a végére már meg akartam őrülni a folyamatos viszketéstől.. :(

Egyetlen jó benne, hogy a következő gyerkőcnél már nem lesz ilyen gondod, a már szétrepedt bőr nyúlik ki újra, az pedig nem viszket. :)

2011. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!