Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek azok a fiu és lánynevek...

Melyek azok a fiu és lánynevek amik NEM tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A külföldi nevek, a becenevek, de alig van, aki normális nevet ad a gyerekének.
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

külföldről átvett nevek, a fonetikusan leírtakkal az élen

-ka, -ke végződésű nevek

beszélő és olyan nevek ,aminek van más jelentése is (pl szilveszter)

tucatnevek

2012. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Taksony, Béla, Szütyellő, Kincső. Meg úgy lényegében ezek a sosem hallott régi magyar nevek. Tudom ezzel most sokakat megbántok és elnézést érte, de engem nagyon irritálnak ezek a nevek. Mert ha mondjuk külföldön élek, akkor tetszene az a név, hogy Lucas, csak itthon hangzana hülyén az, hogy Kovács Lucas. Tehát én most úgy értem a fenti neveket, hogy egyáltalán nem tetszik se hangzásilag se sehogy. Sok név van, ami függ a körülményektől (lakhely, vezetéknév stb).
2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mira, Kira, Noel, Brendon, Kevin, Zoé stb. ezek a ma nagyon divatos nevek. Nekem a hagyományosabb nevek tetszenek.
2012. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A tömeg nevek. Amit legalább 3 ismerős ad a gyerekének, az a top 10-ben biztos benne van az éves statisztikában. Pl. Noel, Dávid, Bence. Az én ismeretségi körömben lány alig született, azokról nincs ilyen tapasztalatom.
2012. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eszmeralda, Dzsennifer, Anasztázia, Krisztofer, Rómeó, Kevin,a sorozatnevek, a külföldi nevek. Sokan elfeledik a szép magyar neveinket.
2012. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Beiratkozáskor bölcsibe, ezt hallom: Kira, Mira, Brendon, Patrik, gyertek ide. Hát azt hittem, elvittek az ufók és külföldön dobtak le.
2012. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Máté meg a Petra, nem tudom miért de ezzel a Petra névvel engem meg lehetne ölni.
2012. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ramona,màrio.a kèt leglegleg utàltabb nevek.
2012. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

pl Eurüdiké, Eszmeralda

Galamb,Ajándék stb.

Vince, István stb.

Mária

Erzsébet

2012. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!