Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik napról másokra szólalt...

Egyik napról másokra szólalt meg a gyermek, azt hogyan kell értelmezni? Hogy egyik nap még semmit, másik nap meg már mondatokban beszélt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én sem igazán tudom elképzelni,hogy szó szerint semmit nem mond egy gyerek-aztán meg mondatokban beszél.
2012. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is így csinálta, soha egy szó, se anya, se nem, semmi.

Két és fél éves volt, ebédeltünk, egyszer csak rám nézett a gyerek, és halál komolyan közölte, h enni jó:)))

Kérdeztem, h kincsem, te tudsz beszélni???

Komolyan bólintott egyet, és pár napig megint semmi.

Aztán azóta be sem áll a szája, állandóan dumál, az oviban imádják, tele van a gyerekszáj napló az ő mondásaival.

Három évesen ilyeneket mondott, h anya, te is könnyen beláthatod..., vagy, hogy, igen, valóban így van.

Egyszer elmélázott egy üres csokipapír felett, én úgy gondolom, h ezt a csokit ismerem, de az a furcsa, h akkor volt is benne valami...Majd megzabáltam:)))

2012. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolsó: tényleg így szólalt meg? hogy két és fél éves koráig semmit, aztán egyszercsak beszélt? Élmény lehetett :)
2012. dec. 3. 14:23
 14/14 anonim ***** válasza:

Az volt:)

Semmit nem mondott, hablatyolt csak, de azt folyamatosan, de abból senki egy ép szót ki nem hallott:))

2012. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!