Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti készítetek ajándék...

Anyukák, ti készítetek ajándékkal teli cipősdobozt a rászoruló gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Nálunk kiírtak az oviba, hogy aki tud az készítsen. Ti csinaltok ilyet? Miket raktok bele? Olyan pici egy cipősdoboz, hogy alig fér bele valami. Édességet is bele tehetek?
2012. nov. 30. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben készítünk. Rengeteg dolgot lehet bele pakolni, játékot, ceruzát, sapit, kesztyűt, sálat, nem romlandó édességet. Bárminek örül egy kisgyerek, akinek semmije sincs.
2012. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk egy helyi kezdeményezés van, ahol a védőnő közreműködésével kapnak a körzetünkben rászoruló gyerekek.

Azt rakj bele, ami felesleges számodra.

2012. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdetek óta készítek mert szerintem nagyon jó ötlet.


[link]

2012. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rakd nagyobb dobozba :) Szerintem tehetsz bele édességet is. Be kell vallanom nem szoktam venni pluszba semmit, a gyerekek játékait rakjuk bele amit nem használnak. Ami fontos szerintem, hogy a gyerekkel válaszd ki mit adsz oda és tudja, hogy mire megy, hogy vannak gyerekek akiknek nem tudnak venni a szülei játékokat.
2012. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem is nagyon jó kezdeményezés. Én is a lányommal együtt szeretnem kiválasztani, ami mar nem kell neki.
2012. nov. 30. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Édességnek én csak savanyú cukrot szoktam, mert a csoki megolvad és tönkre meggy a doboz egész tartalma.

Nagyobb dobozba ne tedd akkor inkább több darabot készíts. Az átnézők is kivennék ha nagyobba teszed mert ünnepélyes átadom furcsa lenne ha az egyik gyerek cipősdobozt a másik pedig egy tv-s dobozt kapna.

http://www.youtube.com/watch?v=3wwW-v038I8

2012. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem, én magyar gyerekeknek adományozok a helyi családsegítőn keresztül.


Nem vagyok rasszista, de sajnos itthon is nagyon sok a rászoruló gyerek.

2012. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket, így mar van is elképzelésem mi kerüljön bele.
2012. nov. 30. 18:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, én magyar gyerekeknek adományozok a helyi családsegítőn keresztül."


Tudod nekem ezzel az a bajom, hogy én már láttam az adományt a piacon árulni meg ismerős nem rászorulónak szétosztogatva.

2012. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy tűnik, nekem szerencsém van :-) Már évek óta kapcsolatban vagyunk a családsegítővel, az elején "elszámoltak" azzal hogy mit kinek adtak. Azt is felajánlották hogy megismerhetem a családot.

Egyszer egy kislányom láttam a lányom kabátját a játszótéren.


Karácsonykor nem szoktam adakozni, inkább majd március környékén, addigra elfogy a karácsonyi dömping.

2012. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!