Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák veletek jár a párotok...

Kismamák veletek jár a párotok ultrahangra?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam másodszor uh-án,az utolsó pillanatig úgy volt hogy jön velem mikor telefonált hogy még sem engedik el a melóból. Persze én elkezdtem hisztizni,és a fejéhez vágtam nem csak az én gyerekem. 12 órát dolgozik,és nagyon jó ember tudom nem ő tehet róla de nagyon rosszul esik. Veletek hogy van ez,vagy csak én reagálom túl?
2009. aug. 18. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Érzékeny vagy most.Ne okold a pàrod,legközelebb elmegy veled,mondd hogy kérjen 1 ora szabad idöt a munkahelyéröl,vagy beszéld meg a dokival hogy ugy adjon idöpontot,amikor a pàrodnak is jo.

Velem jött a pàrom 1-2 alkalom kihayàsàval.

Boldog babavàràst

2009. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak 4D-re jött, meg 2-szer elvitt a kórházba (12 és 18 hetes UH), mert az messze volt, de akkor nem jöhetett be amúgy egyedül járok a vizsgálatokra. Már nem zavar, hogy nem jön velem, amúgy sem szeret várakozni, meg ő úgyis dolgozik, ami fontosat tapasztalok a vizsgálatokon, azt úgyis elmondom neki. 37 hét alatt meg volt ideje megszokni, hogy apuka lesz.
2009. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem a 18. heti uh-r jött el először. Persze előtte megkérdeztem, hogy eljön-e velem.(akkor is olyan fáradt volt meló után szegény, hogy meg is sajnáltam. de végigülte, bár egy mukkot nem értett abból, amit látott, később otthon a dvd-n mutogattam neki újra, hogy mi hol kell néznie) :)

Soha nem hisztiztem ha nem jött, mivel általában délelőttönként mentem uh-ra, arra nem kötelezhetem, hogy emiatt vegyen ki szabit. Főleg, amikor még szinte semmit nem látni a babából.

2009. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem a 18. hetin volt először,aztán tegnap voltunk 4d-n.Még lesz a 28. héten is u,megkérdezem és ha van kedve jönni,akkor természetesen jöjjön.Ha nem,akkor sincs nagy gond,kérek képet,meg elmesélem,mit mondott a doki.
2009. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én fújom fel,engem csak az akasztott ki hogy kb már 2hete szólt benn hogy hamarabb eljönne. 5-re mentem és 4 kor taliztunk volna,fél 4 körül hívott hogy mégsem tud jönni,mert ez meg az nem jött dolgozni és nincs ember,nem engedik. Direkt 5-re kértem időpontot,ő mondta hogy így jöhet(amúgy 7-ig van).
2009. aug. 18. 16:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom minden vizsgálatkor ott volt velem, egyszer hagyott ki egyetlen vérvételt.


Egy 7 hetes baba anyukája

2009. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok kismamával nem megy el az apuka az UH-ra, hiszen ezek mind munkaidőben vannak, és bizony sokan dolgoznak úgy, hogy nem lehet csak úgy elmászkálni. Én is egyedül jártam, illetve az akkor még leendő, mostmár tényleges keresztanyuval, aki a legjobb barátnőm. Ő még sulis, szívesen ellógott :)
2009. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nálunk is úgy volt,hogy talán 2-3 vizsgálatra nem jött el,de az ultrahangos vizsgálatokon mindíg ott volt,meg a vérvételeknél,az tuti.. Mondjuk nálunk az a szerencsés helyzet van,hogy a párom vállalkozó,így nem kellett senkitől sem elkéreckednie..meg próbáltunk mi is úgy menni,hogy még utána tudja ő is intéznia a munkáit..


De azért biztos,hogy nem a párod tehet arról,hogy nem tudott elmenni.Biztos ő is szívesen veled tartott volna,csak hát gondolom az a sok ember,aki nem ment be dolgozni,azt ez nem nagyon hatotta meg...a melónak meg gondolom megkellett lennie..a főnöknek meg gondolom ez volt a lényeges...


Fel a fejjel!! Majd a következőn remélhetőleg nem jön neki semmi közbe..!


Üdv.: 2 hetes és 5 napos kisbaba boldog anyukája :)

2009. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
túlreagálod. Örülj neki, hogy dolgozik, hisz neki most azt jelenti a babavárás, hogy eggyel több szájat kell etetni otthon. Mi kizárólag szombat reggel járunk magánrendelésre, így mindig együtt megyünk
2009. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
18:08-as, azért ez durva hogy így fogalmazol! Nem hinném hogy ezt gondolja. Én is magán dokihoz járok,de sajna ő nem rendel hétvégén!
2009. aug. 18. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!