Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Ti mertek szexelni?...

Kismamák. Ti mertek szexelni? 7 hetes vagyok, de félek, hogy baj lehet. Nincs ugyan semmilyen negativ tünetem, de köv. Ultrahangra csak 1-2 hét múlva megyek. Ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet, amíg az orvos nem tíltja. Hidd el a babyd nagyon jó helyen van.:)

Boldog babavárást!

2009. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi van azzal, hogy a katonákat viszont nem szabad beengedni?
2009. jún. 27. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodj meg, 3 terhességet szeretkeztem végig. Előtte is legalább 2 naponta szeretkeztünk, alatta is. Semmi baj nem volt.

Gondolj bele, ha a szeretkezés ártana a babának, akkor ez elmúlt sokezer évben szinte egy gyerek se született volna.

2009. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz köszönöm.
2009. jún. 27. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele is engedheti párod, hiszen a babádat védi a magzatburok, hozzá nem jutnak el:). Mi is végig szeretkeztünk mind a 4 gyereknél, sosem volt semmi gond.
2009. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha orvos kimondottan nem tiltja, akkor nem káros, az utolso hetekben viszont állítolag segíthet a szulés beindításában.

Az elso 2 honapban én sem nagyon mertem, meg nem is nagyon kívántam...aztán a második harmadtol kb. jott meg a kedvem meg a bátorságom is.

2009. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem csináltuk,csak orálisan,mégis korababám lett.Ezt nem lehet előre tudni,de elvileg a normál terhesség alatt lehet,van aki sokkal jobban is élvezi.
2009. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

akkor en ide tartozok mert en sokkal jobban elvezem:)

es 12 hetes vagyok de mi szeretkezunk es nagyon jooo, a katonakat persze nem engedi be a ferjem....

2009. jún. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok, hogy lehet nyugodtan. Nekem a doki ezt mondta, de azt is hozzátette, hogy ne terhesség alatt vaduljunk annyira, hogy kirúgjuk a ház oldalát és ne is akrobatikázzak. Egyébként az első terhességemet végig szeretkeztük, mert egyébként is aktívak vagyunk, akkor e téren nem volt változás.

Most ismét terhes vagyok és kicsit máshogy alakul a helyzet: kb már a beágyazódás után lekerült a libidóm a béka feneke alá és azóta is ott van. Még csak a hetedik hétben vagyok, remélem, hogy ez változni fog, mert alig ismerek magamra. Egyszerűen nem kívánom, semmi hangulatom hozzá, ha mégis van egy pillanatnyi fellángolás és belevágunk, akkor sem esik jól. Összesen nem volt ennyi orgazmus mentes szeretkezésem a férjemmel, mint az elmúlt 3-4 hétben. :-S

Remélem, hogy ez változni fog.

2009. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem mertem. mint utólag kiderült, jól tettem. Az első orvosi vizsgálaton, 6 hetesen, a doki meg is tiltotta. A 9 hetesen továbbra is eltiltva vagyok. Szerintem a baba érdekében jobb, ha vársz, és a köv. vizsgálaton rákérdezel.
2009. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!