Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Medela vagy avent kézi mellszí...

Medela vagy avent kézi mellszívó? Vagy esetleg másik? Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
mindenképp kézit szeretnék, most medela gépi van, de már nem olyan hatékony a motorja így gyengén szív, a másik meg hogy konnektorhoz vagyok kötve....
2012. dec. 2. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Medela motorosat lehet elemmel is nyomatni,nekem is elyen van. Van avent kézi is és az valami halál.Nekem nem jött be. Szerintem a msdela a nyerő akár kézi,akár elektromos.
2012. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint 2 fajta jött be ami hatékonynak is bizonyult

1: madela kézi

2: nuk kézi

a nuk-osat csak próbáltam kölcsön kaptam pár napra, de nagyon jó volt nem szív erősen de épp úgy h jött a tejcsi, nem ilyen bonyolultan összeszerelt h még külön figyelj a tömítésekre stb.

2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Medelát és Tommee Tippee-t próbáltam, a Medela lényegesen jobb volt!
2012. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az aventet próbáltam,nekem bejött!
2012. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na most legyek okos:)köszi azért:)
2012. dec. 2. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
csak avent kézit próbáltam, nekem bejött, csak azt a szilikon szart le kell szedni róla :)
2012. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Avent volt,nagyon szerettem,könnyű volt használni!
2012. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg mondom őszintén hogy volt medela kézim, de én sokkal jobban és többet, gyorsabban tudtam lefejni kézzel mint mellszívóval.
2012. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!