Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a kibolyhosod...

Ti mit csináltok a kibolyhosodott kis harisnyákkal?

Figyelt kérdés
még csak most jön az igazi hideg, de már bolyhosak, nincs szívem kidobni, mert jók, viszont ez sem állapot:-( köszi!

2012. dec. 3. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Van bolyhtalanító, pici kis izé, eurósban is szokott lenni, amit ha végighúzol rajta, leszedi a bolyhokat.


[link]


Ilyesmire gondoltam.

2012. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borotvapengevel le lehet szedni. Kifeszíted az anyagot es leborotvalod.
2012. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismét én. Ha beírod a googliba, hogy bolytalanító, akkor kiad egy csomó találatot.De én már a Rossmannban is láttam, de most nézem, Praktikeres oldalt is behozott a kereső.


Ára 1000 Ft körül van.

2012. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A saturn-ban is van olyan 2e Ft. De azt is tudnod kell, hogy sok esetben hülyén kapja el az anyagot és kihúzza-vágja belőle a szállat. Akkor aztán szét bomlik a harisnya.

Egyébként minek azt bolyhtalanítani? Nadrág alatt úgy sem látszik. Ha pulcsi lenne még megérteném.

2012. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nadrág alá jó a bolyhos harisnya.

Szoknyához, alkalmakra tartogatok pár csini szép új harisnyát.

2012. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én régóta használok ilyen boholytalanítót. Ha oda figyelsz akkor nem húzza ki a szálakat. Csak akkor tud bele kapni ha már amúgy is ki van húzva, szóval nem az húzza ki. Nekem bevált.
2012. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nADRÁG ALÁ ÉS SEM KINLÓDOK SZOKNYÁHOZ,MEG ORVOSHOZ VANNAK SZÉP ÚJ HARISNYÁINK,DE NEM FOGOK 2 GYEREK MELET BOLYTALANITÁSSAL SZUTYKOLNI FŐLEG HA SENKI NEM LÁTJA AZT A HARISNYÁT,NEM HISZEM HOGY EGYEDÜL VAGYOK EZZEL ÍGY!!!
2012. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!