Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni kibolyhosodott...

Mit lehet tenni kibolyhosodott ruhákkal? Pl pulcsik, pólók. És mit lehet tenni az ellen hogy kibolyhosodjon?

Figyelt kérdés
Pár mosás után tiszta boly a ruhám..(kínai,de akkor is.) 15/L
2010. okt. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni azt hiszem talán ruhaborotva a neve. Ha nem az, minden esetre úgy működik. Mintha egy villanyborotva lenne, le lehet vele szedni a bolyhokat. Én pl. Inter Sparban láttam már.
2010. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam túlbonyolítani a dolgokat... sima egyszerű eldobható borotvával átmegyek a bojtokon, persze nem nyomom rá, csak egy kicsit... a célnak tökéletesen megfelel, és mindig van otthon....
2010. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah, azt nem írtam, hogy lehet ellenük tenni. A kézi mosás az egyetlen megoldás. De nem arra gondolok, hogy a mosógépben a kézi mosás funkció! :)

És sok kímélő mosószert is lehet kapni...

2010. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
komolyan jó az eldobható borotva rá?? :O
2010. okt. 7. 20:25
 5/5 anonim válasza:
én is eldobhatóval szoktam megoldani
2010. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!