Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Októberben szültem, most...

Októberben szültem, most kaptam először családit, de csak 1 havit, miért? Nektek hogyan, mikor küldték visszamenőleg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én tavaly május 30-án szültem, júliusban kaptam meg a májusi és júniusi családit. Elvileg novemberben meg kellett volna kapnod az októberi családit már, igaz attól függ, hányadikán intézted, de ha november elején intézted a családit, ebben a hónapban meg kellett volna kapnod az októberit is, MÁK-nál mindenképp kérdezz rá!
2012. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Október 16-án szültem.November 15-én küldtem el az igénylést és 19-én már számlán volt a családi és a gyes a fél hónapi. 23 -án pedig megkaptam az anyaságit.A novemberi pénzt meg ma kaptam meg.Fejér megye
2012. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 holysmoke ***** válasza:

október 30 án szültem

november 23 án az egyszeri anyaságival a családi is megjött

dec 1 én meg jött az októberi tgyásom

dec 4 családi ismét

és elméletileg holnap kapom a tgyást

2012. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit november 23-án kaptál családit, az az októberi családi, amit ma kaptál, az a novemberi családi. A családit mindig utólag fizetik, januárban fogod kapni a decemberi családit és így tovább...

Tehát, mindent jól megkaptál.

2012. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okt 27-én szültem, és most kaptam először családit. Ha utólag kapjuk, akkor is hiányzik egy havi. Viszont az egyszerihez lehet, hogy tényleg hozzátették, mert túl sokat kaptam. Nem tudtam, hogy miért, de most már tudom. Akkor megvan minden, köszi! :)
2012. dec. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!