Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maximilian a dédi után. Mit...

Maximilian a dédi után. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párom nagyon szeretné, hogyha sikerül a baba, nagyapja után nevezzük el, és ezzel tisztelegjünk előtte. Nagyon büszke volt rá. :) Ő persze osztrák volt. Mivel a vezetéknevünk magyar, így olyan furának érzem.

Szerintetek?


2012. dec. 5. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon jó és kedves ötlet hogy vigye tovább a nevet :) (még szerencse hogy nem Günther vagy Jürgen volt a dédi :DD) na de viccet félretéve semmivel se rosszabb mint az Alexander ami szintén gyakori mostanában vagy hát van egy pár ismerősöm akinek ez a neve a gyerekének.

Jó név, lájk. Határozottan:)

30/n (3 gyerkőcöm van).

2012. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagyon kedvenc nevem, három kisfiam van, de nekünk sajna nagyon nem passzolt... sajnáltam is nagyon.

Esetleg a rövidebb változata is jó, a Maxim- de így eredetiben szuper!!!

Imádom ezt a nevet!!

Big Like!!

HOzzatok össze gyorsan egy kis Maximilamot!!!

2012. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik.

Csak egy kérdés jutott eszembe, és ha lány lesz?

2012. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lánynév már van, és megdönthetetlen. :) Érdekes mondjuk, hogy lány névből kapásból tudnék 5-10-et mondani, ami nagyon tetszik, na de fiúból... :)
2012. dec. 5. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon tetszik!
2012. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gesztus és jó a név is:-).
2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép név.Edvin Marton egyik fia is Maxim azt hiszem.. :) Különleges,nem gyakori név.:)
2012. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!