Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hálózsákot hol vehetnék...

Hálózsákot hol vehetnék olcsón? Akár használtan is.

Figyelt kérdés
Ti hol szoktatok venni? Ujonnan 5-6000ft nekem sok érte, de már nagy méret kell.Érden és környékén tudtok esetleg olcsó és jó baba boltot? Netről is rendelnék, bár jobban szeretem látni élőben, Tesz-vesz, vaterán kívül van valami?

2012. dec. 6. 00:22
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:

[link]



Nézz szét az apródon és a jófogáson. A vaterán meg a teszveszen rá lehet keresni, hogy melyik városban legyen és személyes átvétel, így meg tudod nézni és ha nem tetszik, nem veszed át.

2012. dec. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél Anyagot, és varrasd meg valakivel!

Bababörzére menjél ki, Budapesten rengeteg helyen lesz e hónapban, ott is szokott lenni 500-2000 Ft között. 1500-ért vettem, 1,5 méter hosszú, bélelt télit, ami szinte új!

2012. dec. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most beszéltem egy varrónővel, azt mondta, hogy 1000ft-ért megvarrja a bélelt, 92-es hálózsákot és helyben van úgyhogy sem úti-, sem postaköltség. :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!